Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 23. září 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zubní pohotovost ve FN Olomouc se na dva týdny přestěhuje

23.09.2019 - Zubní pohotovost ve FN Olomouc se na dva týdny...

Počasí

23.09.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 11 - Zataženo

24.09.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pátek 13. – „Den požární bezpečnosti“

10. ledna 2012 - 11:54

Zpět na seznam článků

Nešťastný pátek 13 je pověra.

Pátek 13. – „Den požární bezpečnosti“

z přednáškové činnosti BŠ zdroj:Bezpečný Šumperk o.s.

"I přes pátek 13 mají lidé svou bezpečnost ve svých rukách a my jim řekneme jak," říká předseda Bezpečného Šumperka o.s., Ing. Martin Žaitlík.

Bezpečný Šumperk o.s., Česká asociace hasičských důstojníků o.s. ve spolupráci z Hasičským záchranným sborem České republiky vyhlašuje již tradiční „Den požární bezpečnosti“ na pátek 13. ledna 2012. Datum konání není náhodný, jedná se každoročně o pátek, na nějž připadne 13. den v měsíci, což bude v letošním roce ještě 13. dubna a 13. července.

Cílem této akce je účinným způsobem propagovat nejenom požární ochranu formou preventivně výchovné činnosti směřující k předcházení vzniku požárů, poukazovat na činnosti a chování způsobující požáry a také na to, jak se chovat v případě vzniku jakékoliv mimořádné události. Datum není vybráno náhodně. Navzdory pověře o nešťastném „pátku třináctém“ mají lidé svou bezpečnost především ve vlastních rukou – pokud vědí, jak se správně chovat, dodržují základní pravidla a chovají se rozumně, významně se sníží riziko, že dojde k neštěstí, a že tedy budou potřebovat pomoc hasičů nebo jiných záchranářů.

V rámci společné spolupráce základních složek IZS na okrese Šumperk (Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje, Územní odbor Šumperk; Policie ČR, Krajské ředitelství Olomouckého kraje, Územní odbor Šumperk; Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, Územní odbor Šumperk)

připravují na pátek 13. ledna 2012 “Den otevřených dveří“

na profesionálních hasičských stanicích Šumperk a Zábřeh s ukázkou techniky nejenom hasičů, ale také policie nebo zdravotnické záchranné služby.

Akce bude doplněna i preventivně výchovnou činností, v rámci které budou příslušníci a záchranáři seznamovat s pravidly správného chování a předcházení neštěstí.

Autor: red.,bezpecnysumperk

Fotogalerie

z přednáškové činnosti BŠ zdroj:Bezpečný Šumperk o.s.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Medový den 2019

Medový den 2019

Fotek: 44
Přidáno: 22.09.2019

VESELENÍ v Šumperku

VESELENÍ v Šumperku

Fotek: 79
Přidáno: 21.09.2019

Netradiční odpoledne v Muzeu silnic

Netradiční odpoledne v Muzeu silnic

Fotek: 71
Přidáno: 21.09.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.