Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Řidič nestihl včas zareagovat a havaroval mezi Šumperkem a Bludovem

21.03.2019 - Řidič nestihl včas zareagovat a havaroval mezi Šumperkem...

Počasí

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

SkoroJasno

22.03.2019 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pendolino nabídne službu, která je novinkou v Evropě

24. ledna 2013 - 09:57

Zpět na seznam článků

On-line objednávky gastronomických služeb

Pendolino nabídne službu, která je novinkou v Evropě

ilustrační snímek zdroj foto:čd

V pondělí 4. února nastává revoluce gastronomického servisu v nejrychlejších českých vlacích SC Pendolino. Výhradní caterer, společnost JLV, ve spolupráci s dopravcem zavádí novinku, která nemá na železnicích celé Evropy obdobu. Cestující si mohou objednat občerstvení prostřednictvím palubního portálu až na místo, aniž by chodili do bistrovozu nebo čekali na stevarda. On-line objednávky plnohodnotných teplých pokrmů s odnosem až na místo klienta nabízí jen některá letadla prestižních leteckých společností.

„Je to jednoznačně maximální zvýšení pohodlí samotných zákazníků Pendolin. Nyní se z mobilního telefonu, tabletu nebo přenosného PC připojí na palubní portál, vyberou si z menu teplých jídel, zadají kontaktní e-mail a další potřebné údaje a už jen odešlou. Přitom mají možnost platby kartou nebo v hotovosti při doručení objednaných položek stevardem,“ upřesňuje online objednávky Jan Valeš, ředitel pro obchod a marketing JLV.

Speciálně navržené jednorázové obaly s víkem proti rychlému chladnutí, ubrouskem a integrovaným jednorázovým příborem, jsou zárukou plnohodnotného gastronomického požitku i mimo vyhrazenou jídelní část soupravy SC Pendolino.

„Vycházíme tak vstříc lidem, kteří jsou nuceni cestovat s velkými zavazadly a mají obavu je opustit. Ale stále pro ně zůstane v provozu také minibar. U jeho obsluhy jde o nabídku hlavně drobných pochutin, teplých a studených nápojů,“ dodává Jan Valeš. Online objednávky teplých jídel tedy zpřístupní plnohodnotnou gastronomii ve vlacích také lidem, kteří nechtějí z jakéhokoli důvodu odcházet ze svého místa.

Autor: red.,P.Šťáhlavský

Fotogalerie

ilustrační snímek            zdroj foto:čd

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.