Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 25. září 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Obnova lesů zrychluje

24.09.2021 - Obnova lesů zrychluje - Červené zóny postupně zelenají

Počasí

25.09.2021 - Sobota

Teplota: 20 / 12 - Oblačno

26.09.2021 - Neděle

Teplota: 22 / 10 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Písničkář Pokáč se na přání fanoušků vrací

15. února 2020 - 14:29

Zpět na seznam článků

Šumperk je na trase jeho unikátní koncertní šňůry

Ocenění Platinová deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku 2017 v anketách Český Slavík a Ceny Anděl, miliony zhlédnutí na YouTube, vyprodaný koncert ve Foru Karlín. Tím vším se může pyšnit nejvýraznější písničkář nové generace Pokáč, který se na základě loňského úspěšného vystoupení a četná přání fanoušků vrátí ve středu 11. března do Domu kultury Šumperk.

Písničkář Pokáč zdroj foto: DK

Jeho druhé CD Úplně Levej, které již stihlo získat Zlatou desku, je ovšem zcela jiná písnička. Nové album představí na jarním turné Pokáčovo jaro 2020. „Dorazte na zcela unikátní koncertní šňůru, která se nedá popsat slovy, ta se musí zažít,“ zve nejen šumperské fanoušky produkční domu kultury Michaela Horáková a uvádí, že na úvod koncertu vystoupí špička českého cellofolku Pavel Čadek.

Popularitu veřejnosti získal svým mimořádně vtipným a nápaditým textům, které zhudebňuje nejen pro své desky. Je také dvorním textařem zpěváka Voxela, má za sebou spolupráci s mnoha úspěšnými interprety - podílel se například na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana. „Pro fanoušky tohoto vtipného sympaťáka máme důležitou zprávu. Již nyní díky obrovského zájmu o tento koncert je četná část vstupenek prodána. Doporučujeme proto dlouho neotálet s jejich nákupem,“ dodává s nadšením produkční šumperského kulturáku.

Koncert písničkářů Pokáče a Pavla Čadka začne ve středu 11. března od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 350 korun. V den akce podraží o padesátikorunu.

Autor: red., M. Horáková - dk, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Hradba 2021

Hradba 2021

Fotek: 18
Přidáno: 23.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Fotek: 54
Přidáno: 14.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Fotek: 45
Přidáno: 14.09.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.