Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 07. března 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Trojnásobný vítěz Wintermana podpoří díky výzvě „Vzhůru pomoci“ dvě nemocné děti

07.03.2021 - Trojnásobný vítěz Wintermana podpoří díky výzvě...

Počasí

07.03.2021 - Neděle

Teplota: 4 / -3 - SkoroJasno

08.03.2021 - Pondělí

Teplota: 4 / -3 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Písničkář Pokáč vystoupí v Šumperku pod širým nebem

29. srpna 2020 - 18:23

Zpět na seznam článků

Ve venkovním areálu Pavlínina dvora

Ocenění Platinová deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku 2017 v anketách Český Slavík a Ceny Anděl, miliony zhlédnutí na YouTube, vyprodaný koncert ve Foru Karlín.

Tím vším se může pyšnit nejvýraznější písničkář nové generace Pokáč, který se na základě loňského úspěšného vystoupení a četná přání vrátí ve středu 9. září do Domu kultury Šumperk. „Pro fanoušky tohoto vtipného sympaťáka máme důležitou zprávu. Na základě mnoha ohlasů jsme uvolnili do prodeje limitovaný počet dalších vstupenek, které zakoupíte přímo v pokladně DK,“ zve nejen šumperské fanoušky produkční domu kultury Michaela Horáková.

Pokáč zdroj foto: DK.

Popularitu veřejnosti získal Pokáč díky svým mimořádně vtipným a nápaditým textům, které zhudebňuje nejen pro své desky. Je také dvorním textařem zpěváka Voxela, má za sebou spolupráci s mnoha úspěšnými interprety - podílel se například na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana.

Jeho druhé CD Úplně Levej, které již stihlo získat Zlatou desku, je ovšem zcela jiná písnička. Nové album představí na zcela unikátní koncertní šňůře, která se nedá popsat slovy, ta se musí zažít. Na úvod celého večera vystoupí špička českého cellofolku Pavel Čadek. „V případě příznivého počasí se v tuto chvíli předpokládá, že koncert bude mít změnu v místě konání – z velkého sálu by se přesunul pod širé nebe ve venkovním areálu Pavlínina dvora. Tím pádem by i návštěvníkům odpadla nutnost mít na sobě roušky. Více informací oznámíme již brzy,“ dodává produkční DK Šumperk.

Pavel Čadek zdroj foto: DK

Koncert písničkářů Pokáče a Pavla Čadka začne ve středu 9. září od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 350 korun, v den akce podraží o padesátikorunu.

AKTUALIZOVÁNO 9. září: „Vstupenky na koncert Pokáče pod šumperským širým nebem jsou zcela vyprodány. Děkujeme všem návštěvníkům za velký zájem o tuto akci, velmi nás to potěšilo," doplnila produkční DK.

Autor: red., M. Horáková, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.