Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 15. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh

15.10.2019 - Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh -...

Počasí

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - Oblačno

16.10.2019 - Středa

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Po čtyřech letech se do Zábřehu vrací Lucie Bílá

12. prosince 2014 - 00:02

Zpět na seznam článků

Koncert vítězky Českého slavíka jako vánoční dárek

Jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček, nedávná vítězka ankety Český Slavík 2014 Lucie Bílá, se po čtyřech letech opět chystá do Zábřehu.

Její skladby zazní v komornější úpravě, kdy si návštěvníci budou moci hlas Lucie Bílé vychutnat pouze za doprovodu klavíru, za který usedne Petr Malásek. Bez něho si, jak často zpěvačka říká, nedovede představit žádné ze svých vystoupení, ať už jde o komorní recitál či mega koncert. „Není nikdo, s kým se cítím na jevišti tak opravdově jako právě s Petrem Maláskem. Od prvního do posledního tónu jsme jedna bytost, jedna umělecká duše a jen s ním můžu lidem říci, co cítím, co mě trápí, co mě dělá šťastnou. Už proto naše společné koncerty zbožňuji,“ uvedla Bílá.

Lucie Bílá zdroj foto:z.k.

Diváci se mohou těšit na slavnostní večer plný známých hitů, osobitého humoru i vtípků v podání největší hvězdy současné české populární hudby. Vstupenky na unikátní koncert, který se uskuteční v pondělí 20. května příštího roku, pořadatelé rozdělili do několika cenových pásem od 490 do 990 korun.

Jejich prodej bude zahájen 15. prosince v 9 hodin ve všech prodejních místech Zábřežské kulturní. „Prodej vstupenek na recitál Lucie Bílé jsme zahájili již nyní, nabízíme tak možnost využít je jako hodnotný vánoční dárek,“ upozornil produkční Vratislav Jarmar.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.