Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 22. května 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Studenti z Jeseníku postavili Národní knihovnu České republiky

22.05.2018 - Studenti z Jeseníku postavili Národní knihovnu České...

Počasí

prehanky-dest

22.05.2018 - Úterý

Teplota: 20 / 8 - Přeháňky-Déšť

prehanky-dest

23.05.2018 - Středa

Teplota: 20 / 12 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Podnapilý muž na Hanušovicku napadal manželku i policisty

14. února 2018 - 10:43

Zpět na seznam článků

Skončil v policejní cele

Podnapilý muž na Hanušovicku napadal manželku i policisty

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Oznámení o agresivním počínání muže přijali policisté ve čtvrtek 8. února po dvacáté hodině. O události informovala ve středu 14. února policejní mluvčí.

Devětatřicetiletá žena Hanušovicka uvedla, že byla nejprve slovně a poté i fyzicky napadena svým podnapilým manželem. „Po vyhodnocení veškerých okolností zjištěných na místě, a také z důvodu zamezení dalšímu protiprávnímu jednání, přistoupili policisté k vykázání muže ze společného obydlí a jeho bezprostředního okolí na dobu deseti dnů,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Postup, který policisté zvolili, se však podnapilému muži nelíbil. „Vůči policistům se choval arogantně, slovně je urážel a odmítal opustit dům. Následně ve snaze „dostat policisty z domu“ začal do jednoho z policistů strkat a fyzicky jej napadat. Z tohoto důvodu policisté násilníka zadrželi a umístili v policejní cele,“ informovala mluvčí.

Agresivní muž si následně si vyslechl obvinění ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě. „V případě prokázání viny a odsouzení hrozí až čtyřletý trest odnětí svobody. Incident muže vůči jeho manželce policisté šetří samostatně pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití,“ upřesnila Jiřina Vybíhalová.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.