Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 20 / 9 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Podniky města Šumperka mají nového ředitele

27. února 2019 - 11:19

Zpět na seznam článků

Členy správní rady byl vybrán jednomyslně

Podniky města Šumperka mají nového ředitele

Podniky města Šumperka mají nového ředitele - Ing. Miroslav Pospíšil zdroj foto: mus

Správní rada akciové společnosti Podniky města Šumperka na svém zasedání 21. února rozhodla o výběru nového statutárního ředitele společnosti, kterým se s účinností od 1. května stane Miroslav Pospíšil.

Ústního výběrového řízení se zúčastnilo deset přihlášených uchazečů, kteří představili své dosavadní zkušenosti a kvalifikaci a poté zodpovídali dotazy členů správní rady. „Nejkomplexnější odborný výkon a zároveň i nejlepší verbální projev předvedl Miroslav Pospíšil, u něhož správní rada jako u jediného z přihlášených mohla kladně hodnotit také praktické zkušenosti s obecním zřízením, neboť jedno volební období vykonával funkci místostarosty v obci Loučná nad Desnou. Znalost vzájemných vazeb územní samosprávy, přehled v realizaci veřejných zakázek způsob kooperace jednotlivých orgánů města je určitě pozitivem, neboť jediným akcionářem PMŠ je město Šumperk. Přestože kvalita přihlášených uchazečů byla velmi vysoká, byl Miroslav Pospíšil členy správní rady vybrán jednomyslně,“ uvedl předseda správní rady společnosti Luboš Cekr.

Podniky města Šumperka mají nového ředitele - Ing. Miroslav Pospíšil zdroj foto: mus

Podle něj bude pro městskou společnost velice přínosná zkušenost pana Pospíšila v oblasti lesního hospodářství, protože PMŠ pro město zajišťují odbornou správu lesů o rozloze téměř dva tisíce hektarů. Tato znalost nabývá na významu právě v současné době, kdy se tento lesní hospodářský celek potýká s dopady kůrovcové kalamity.

Miroslav Pospíšil na pozici statutárního ředitele společnosti vystřídá Patrika Tomáše Pavlíčka, který na konci ledna tohoto roku oznámil svůj záměr z rodinných důvodů v nejbližší době ukončit své angažmá, kdy tento svůj budoucí krok již dříve správní radě avizoval. „Stávajícímu řediteli bych chtěl poděkovat, že společnost provedl nelehkou transformací a také za provedenou modernizaci zimního stadionu a rozjetí rekonstrukce plaveckého areálu Na Benátkách. Přejeme mu všichni hodně zdaru do jeho dalšího působení. Věřím, že nový statutární ředitel na jeho činnosti naváže a dotáhne nejen rekonstrukci krytého bazénu, ale i plánované sjednocení správy sportovního areálu Tyršova stadionu,“ dodal Luboš Cekr.

Autor: red., mus. - O. Hajduková, zdroj foto: mus

Fotogalerie

Podniky města Šumperka mají nového ředitele - Ing. Miroslav Pospíšil        zdroj foto: mus

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.