Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 30. května 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

FOTO: Hasiči při výcviku zachraňovali sebevraha z jeřábu

30.05.2024 - FOTO: Hasiči při výcviku zachraňovali sebevraha z...

Počasí

30.05.2024 - Čtvrtek

Teplota: 24 / 10 - PoloJasno

31.05.2024 - Pátek

Teplota: 21 / 13 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Policie a hasiči informují o dopravní situaci v Olomouckém kraji

27. ledna 2015 - 22:46

Zpět na seznam článků

Úterý 27. ledna byla hlášena ze všech okresů sněhová pokrývka

Policie a hasiči informují o dopravní situaci v Olomouckém kraji

DN Olomoucko zdroj foto: HZS ok

Předpovědi meteorologů se splnily v úterý 27. Ledna od časných ranních hodin vydatně sněžilo takřka po celém území Olomouckého kraje.

V odpoledních hodinách přinesli první statistiky hasiči a policie. „Od páté hodiny ranní do této chvíle evidujeme v celém kraji celkem 37 dopravních nehod. Při žádné z nich nedošlo k vážnému zranění.  Ve většině případů došlo pouze ke hmotné škodě na vozidlech,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Irena Urbánková krátce před patnáctou hodinou. 

DN Olomoucko zdroj foto: HZS Ok

Pomoc hasičů v úterý 27. ledna byla vyžádána k osmi dopravním nehodám. Tento počet uvedla tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje Vladimíra Hacsíková krátce před čtrnáctou hodinou. „Jednalo se převážně o drobné dopravní nehody, které se obešly bez zranění nebo jen s lehkým zraněním,“ informovala mluvčí. Na Olomoucku řešili hasiči pět dopravních nehod, na Přerovsku dvě a na Prostějovsku jednu dopravní nehodu.

5.15 hodin - PV, Horní Štěpánov -Dopravní nehoda osobního vozidla, které sjelo do příkopy. Odtah si zajistil majitel sám. Zasahovali hasiči z požární stanice Prostějov.

6.36 hodin - PR, Kojetín - Dopravní nehoda dvou osobních vozidel, jedna zraněná osoba. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny a uklidili vozovku. Zasahovali hasiči z požární stanice Kojetín.

7.59 hodin - OL, Jeremenkova - Dopravní nehoda autobusu a osobního vozidla, jedna zraněná osoba. Zasahovali hasiči z požární stanice Olomouc.

8.20 hodin - OL, R35, 276. Km - Dopravní nehoda jednoho osobního vozidla, které sjelo do příkopy, bez zranění. Zasahovali hasiči z požární stanice Olomouc.

DN Olomoucko zdroj foto: HZS Ok

9.45 hodin - OL, R35, 283. Km Dopravní nehoda tří osobních vozidel, bez zranění. Zasahovali hasiči z požární stanice Olomouc.

9.59 hodin - OL, Křelov – Břuchotín - Dopravní nehoda jednoho osobního vozidla, které sjelo do příkopy a převrátilo se na střechu, zraněnou osobu vyprostila ZZS před příjezdem hasičů. Jednotka provedla vrácení vozidla zpět na kola a zasypání uniklých provozních kapalin. Zasahovali hasiči z požární stanice Olomouc

11.10 hodin - OL, Bohuňovice – Hlušovice Dopravní nehoda sypače, který převážel 7 t soli. Sypač sjel do příkopy a převrátil se na bok. Hasiči spolu se specializovanou firmou sypač vyprostili zpět na komunikaci a po úklidu vozovky se budou vracet zpět na základnu (stav k 13:45 hodin). Po dobu vyprošťování byla silnice z Bohuňovic do Hlušovic v obou směrech uzavřena. Zasahovali hasiči z požární stanice Šternberk a Prostějov.

12.57 hodin - PR, Lučice - Dopravní nehoda dvou osobních vozidel, bez zranění. Zasahovali hasiči z požární stanice Hranice.

Autor: red., I. Urbánková, V. Hacsiková, zdroj foto: HZS Ok

Fotogalerie

DN Olomoucko                        zdroj foto: HZS ok

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky

Fotek: 93
Přidáno: 24.05.2024

Gastro festival Jídlo na ulici

Gastro festival Jídlo na ulici

Fotek: 65
Přidáno: 18.05.2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Fotek: 109
Přidáno: 11.05.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.