Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 19. února 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy

18.02.2019 - Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy - A dává...

Počasí

Jasno

19.02.2019 - Úterý

Teplota: 8 / 1 - Jasno

Zataženo

20.02.2019 - Středa

Teplota: 8 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pošta Šumperk 2 v Jesenické ulici bude dočasně uzavřena

05. prosince 2018 - 08:48

Zpět na seznam článků

Informace pro veřejnost

Pošta Šumperk 2 v Jesenické ulici bude dočasně uzavřena

Šumperk - pošta 2 (vedle železničníhonádraží) zdroj foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Z důvodu plánované rekonstrukce přednádraží bude k 31. prosinci ukončen provoz pošty Šumperk 2 v ulici Jesenické u nádraží. „Veškeré činnosti a služby pro naše klienty, které byly prováděny na poště Šumperk 2, bude za ni zajišťovat hlavní pošta Šumperk 1, gen. Svobody 100/13, Šumperk. Na poště Šumperk 1 budou mít klienti z pošty Šumperk 2 uloženy oznámené zásilky k vyzvednutí, důchody a odnosné zásilky. Pošta Šumperk 1 bude v tomto období personálně posílena o zaměstnance z pošty Šumperk 2,“ sdělil manažer České pošty, pobočka Šumperk, Kamil Svačinka.

Od nového roku budou pro klienty pošty Šumperk 2 zásilky k vyzvednutí, důchody a odnosné zásilky uloženy na poště Šumperk 1 v ul. gen. Svobody. „Česká pošta intenzivně jedná se Správou železniční dopravní cesty Olomouc o možnosti přestěhovat poštu Šumperk 2 do prostor v budově vlakového nádraží, jež by zde měla fungovat od poloviny příštího roku,“ uvedla tisková mluvčí šumperské radnice Olga Hajduková.

Předpokládaný termín otevření pošty Šumperk 2 v prostorách nádraží ČD Šumperk je plánován do 30.června 2019. „Snahou České pošty, SŽDC Olomouc a vedení města Šumperka je otevřít poštu v této lokalitě co nejdříve. Pošta Šumperk 2 pak bude opět zajišťovat veškeré současně poskytované služby klientům. Omlouváme se všem klientům pošty Šumperk 2 za vzniklé problémy a komplikace,“ doplnil Svačinka.

Autor: red., mus.,

Fotogalerie

Šumperk - pošta 2 (vedle železničníhonádraží)    zdroj foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.