Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 31. května 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nový pavilon Hemato-onkologické kliniky FN Olomouc je před dokončením

29.05.2020 - Nový pavilon Hemato-onkologické kliniky FN Olomouc je...

Počasí

31.05.2020 - Neděle

Teplota: 16 / 8 - obcasny-Déšť

01.06.2020 - Pondělí

Teplota: 19 / 11 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pošta Šumperk 2 zahájí provoz v budově vlakového nádraží

06. června 2019 - 14:21

Zpět na seznam článků

Od ledna 2020

Pošta Šumperk 2 zahájí provoz v budově vlakového nádraží

Pošta Šumperk 2 zahájí provoz v budově vlakového nádraží foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Z důvodu plánované rekonstrukce přednádraží došlo k 31.prosinci loňského roku k ukončení provozu pošty Šumperk 2 v ulici Jesenické u nádraží. Od nového roku 2019 jsou pro klienty pošty Šumperk 2 zásilky k vyzvednutí, důchody a odnosné zásilky uloženy na poště Šumperk 1 v ul. gen. Svobody.

Česká pošta intenzivně jedná se Správou železniční dopravní cesty Olomouc o možnosti přestěhovat poštu Šumperk 2 do prostor v budově vlakového nádraží v prostoru bývalé restaurace. „Veškeré činnosti a služby pro naše klienty, které byly prováděny na poště Šumperk 2, bude za ni zajišťovat hlavní pošta Šumperk 1, gen. Svobody 100/13, Šumperk. Na poště Šumperk 1 mají klienti z pošty Šumperk 2 uloženy oznámené zásilky k vyzvednutí, důchody a odnosné zásilky. Pošta Šumperk 1 je v tomto období personálně posílena o zaměstnance z pošty Šumperk 2,“ sdělil manažer České pošty, pobočka Šumperk, Kamil Svačinka.

Česká pošta intenzivně jednala se Správou železniční dopravní cesty Olomouc o přestěhování pošty Šumperk 2 do prostor v budově nádraží ČD Šumperk, v současné době probíhají přípravné práce pro přestěhování pobočky pošty do budovy vlakového nádraží. Předpokládaný termín otevření pošty Šumperk 2 v prostorách nádraží ČD Šumperk je plánován od 1. ledna 2020. „Snahou České pošty, SŽDC Olomouc a vedení města Šumperka je otevřít poštu v této lokalitě co nejdříve. Pošta Šumperk 2 pak bude opět zajišťovat veškeré současně poskytované služby klientům. Omlouváme se všem klientům pošty Šumperk 2 za vzniklé problémy a komplikace,“ doplnil Svačinka.

Autor: red., O. Hajduková - mus

Fotogalerie

Pošta Šumperk 2 zahájí provoz v budově vlakového nádraží   foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.