Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 07. prosince 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Starosta a první místostarostka navštívili šumperský hokejový klub

06.12.2019 - Starosta a první místostarostka navštívili šumperský...

Počasí

07.12.2019 - Sobota

Teplota: 1 / -2 - Sníh

08.12.2019 - Neděle

Teplota: 5 / 2 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Předpremiéra komedie „Věčně tvá nevěrná“ v Zábřehu

07. února 2018 - 11:49

Zpět na seznam článků

Za účasti režiséra Milan Cieslera i dalších hvězd

Režisér Milan Cieslar, který před vánočními svátky uvedl do kin úspěšný film Špindl, pokračuje v příbuzném žánru také ve snímku Věčně tvá nevěrná, jenž vstoupí do kin 22. února. Předpremiéru této romantické komedie však budou moci zhlédnout diváci v zábřežském kině Retro již o týden dříve, ve čtvrtek 15. února.

V komedii o manželství, z něhož postupně vyprchává vášeň, se v hlavních rolích životních partnerů objeví Saša Rašilov a Lenka Vlasáková, režisér do filmu obsadil také Jiřího Lábuse, Pavla Kříže nebo Filipa Blažka. Klíčovou roli v příběhu sehraje teta, profesí psycholožka neboli Vilma Cibulková, která má bláznivý plán, jak krachující manželství zachránit: Naordinuje manželům nevěru – musejí se přistihnout in flagranti.

Věčně tvá nevěrná zdroj: z.k.

Film se kromě Prahy a okolí natáčel v Egyptě, úvodní píseň nazpíval Xindl X spolu s vítězkou Česko-Slovenské SuperStar Sabinou Křovákovou. „Komedií Věčně tvá nevěrná Cieslar volně navázal na své předchozí divácky úspěšné snímky, jakými byly Láska je láska nebo Život je život, k němuž se v Zábřehu v roce 2015 rovněž uskutečnila beseda s jeho tvůrci,“ připomněla vedoucí zábřežského biografu Věra Smrčková.

Předpremiéru filmové novinky přijede do Zábřehu uvést spolu s hereckou delegací i režisér Milan Cieslar. „V tuto chvíli máme přislíbenou účast nejen Milana Cieslara, ale také hereček Lenky Vlasákové, Andrei Hoffmannové, Sáry Sandeva a autora hudby – švýcarského hudebního skladatel Alexe Tschallenera,“ láká do kina Retro Smrčková.

Vstupenky na projekci nového českého filmu Věčně tvá nevěrná spojenou se setkáním s jeho tvůrci lze pořídit v prodejních místech Zábřežské kulturní. Akce má začátek o půl šesté.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.