Nemocnice Šumperk - lékárna
Slavnosti 2018
Nemocnice Šumperk
Úterý 22. května 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Studenti z Jeseníku postavili Národní knihovnu České republiky

22.05.2018 - Studenti z Jeseníku postavili Národní knihovnu České...

Počasí

prehanky-dest

22.05.2018 - Úterý

Teplota: 20 / 8 - Přeháňky-Déšť

prehanky-dest

23.05.2018 - Středa

Teplota: 20 / 12 - Přeháňky-Déšť

Den otevřených dveří

Předpremiéra komedie „Věčně tvá nevěrná“ v Zábřehu

07. února 2018 - 11:49

Zpět na seznam článků

Za účasti režiséra Milan Cieslera i dalších hvězd

Režisér Milan Cieslar, který před vánočními svátky uvedl do kin úspěšný film Špindl, pokračuje v příbuzném žánru také ve snímku Věčně tvá nevěrná, jenž vstoupí do kin 22. února. Předpremiéru této romantické komedie však budou moci zhlédnout diváci v zábřežském kině Retro již o týden dříve, ve čtvrtek 15. února.

V komedii o manželství, z něhož postupně vyprchává vášeň, se v hlavních rolích životních partnerů objeví Saša Rašilov a Lenka Vlasáková, režisér do filmu obsadil také Jiřího Lábuse, Pavla Kříže nebo Filipa Blažka. Klíčovou roli v příběhu sehraje teta, profesí psycholožka neboli Vilma Cibulková, která má bláznivý plán, jak krachující manželství zachránit: Naordinuje manželům nevěru – musejí se přistihnout in flagranti.

Věčně tvá nevěrná zdroj: z.k.

Film se kromě Prahy a okolí natáčel v Egyptě, úvodní píseň nazpíval Xindl X spolu s vítězkou Česko-Slovenské SuperStar Sabinou Křovákovou. „Komedií Věčně tvá nevěrná Cieslar volně navázal na své předchozí divácky úspěšné snímky, jakými byly Láska je láska nebo Život je život, k němuž se v Zábřehu v roce 2015 rovněž uskutečnila beseda s jeho tvůrci,“ připomněla vedoucí zábřežského biografu Věra Smrčková.

Předpremiéru filmové novinky přijede do Zábřehu uvést spolu s hereckou delegací i režisér Milan Cieslar. „V tuto chvíli máme přislíbenou účast nejen Milana Cieslara, ale také hereček Lenky Vlasákové, Andrei Hoffmannové, Sáry Sandeva a autora hudby – švýcarského hudebního skladatel Alexe Tschallenera,“ láká do kina Retro Smrčková.

Vstupenky na projekci nového českého filmu Věčně tvá nevěrná spojenou se setkáním s jeho tvůrci lze pořídit v prodejních místech Zábřežské kulturní. Akce má začátek o půl šesté.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

HAF! Který kostým překvapí na jubilejním desátém ročníku psí show?

HAF! Který kostým překvapí na jubilejním desátém ročníku psí show?

Šumperský Hafan 2018 se koná v neděli 27. května

Rekonstrukce přechodu před zábřežským gymnáziem začne v červnu

Rekonstrukce přechodu před zábřežským gymnáziem začne v červnu

Po dobu dvou měsíců bude snížená rychlost v místě průjezdu

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.