Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperští studenti v partnerském města Sulmona

21.03.2019 - Šumperští studenti v partnerském města Sulmona -...

Počasí

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

SkoroJasno

22.03.2019 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Premiéra Jana Husa v šumperském Oku

06. listopadu 2015 - 07:03

Zpět na seznam článků

Navštíví ji také filmová delegace

Filmovou delegaci uvítá v pátek 13. listopadu v 18 hodin kino Oko Šumperk. Diváci se můžou těšit na Vladimíra Javorského, Luboše Veselého nebo scénáristku Milenou Štráfeldovou.

Film Jan Hus: Cesta bez návratu krátce uvede historik Martin Chadima a po jeho skončení bude následovat beseda s tvůrci. „Petr Štěpán, který pochází ze Šumperka, bohužel kvůli premiéře Krále Leara nedorazí,“  říká režisér a majitel společnosti Vistafilm Lubomír Hlavsa, který na premiéře nebude chybět. „Na diváky čekají překvapení v podobě reálných filmových rekvizit, které budou v kině vystaveny. Měli by si určitě včas zajistit vstupenky, protože je budou tentokrát kontrolovat mušketýři v plné zbroji,“ doplňuje informace produkční Iva Hlavsová.

Vstupenky za padesát korun jsou v prodeji v pokladně kina Oko Šumperk a online ZDE. "Diváci, kteří se na premiéru nedostanou nemusí smutnit, protože ho Česká televize promítne o Vánocích," dodává ředitel kina Kamil Navrátil.

Autor: red., K. Navrátil

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.