Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 30. září 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jesenická Dyňová slavnost

28.09.2023 - Jesenická Dyňová slavnost - Pobaví celou rodinu

Počasí

30.09.2023 - Sobota

Teplota: 20 / 8 - obcasny-Déšť

01.10.2023 - Neděle

Teplota: 18 / 6 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Přepadla a oloupila stařenku kvůli pejskovi

29. května 2023 - 12:24

Zpět na seznam článků

Seniorka zažila krušné chvíle

Přepadla a oloupila stařenku kvůli pejskovi

ilustrační snímek zdroj: archiv

Ráno v pátek 27. května, když šla sedmaosmdesátiletá seniorka v Přerově venčit svého psa rasy maltézský psík, netušila, jak náročný bude mít den.

Před osmou hodinou ranní se procházela se psem u kašny na ulici Kratochvílova před objektem Přerovanky. „Tam ji oslovila neznámá žena a povídala si s ní o jejím čtyřnohém příteli. Po ukončení rozhovoru starou paní sledovala a šla za ní až ke vstupu do domu na ulici Kainarova. V těchto místech k ní přistoupila a do poškozené strčila oběma rukama takovou silou, že seniorka upadla na zem,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová.

Pachatelka využila nemohoucnosti poškozené. „Stařenka ležela na zemi a nemohla rychle reagovat s ohledem na stáří a fyzickou kondici. Nebyla schopná bránit ani svého mazlíčka, pachatelka odepla psa z vodítka, vzala ho do náruče a utekla pryč. Napadená seniorka skončila po tomto útoku v nemocnici, kde byla jednorázově ošetřena,“ informovala mluvčí, která upřesnila: „ Nejhůř ale žena nesla ztrátu svého čtyřnohého společníka.“

Po pachatelce se okamžitě rozjelo pátrání a na základě získaných informací se ji podařilo ztotožnit a zadržet krátce po poledni i s odcizeným psem na Jižní čtvrti v Přerově. „Na služebně byla vyslechnuta a psík slyšící na jméno Iris se vrátil do rukou, v té době již, šťastné majitelky. Podezřelá třiatřicetiletá žena byla po provedených úkonech propuštěna z režimu zadržení na svobodu a je podezřelá z trestného činu loupež,“ dodala Miluše Zajícová.

Autor: red., pis., Miluše Zajícová

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Čokoládové Losiny 2023 - III.

Čokoládové Losiny 2023 - III.

Fotek: 45
Přidáno: 28.09.2023

Čokoládové Losiny 2023 - II.

Čokoládové Losiny 2023 - II.

Fotek: 65
Přidáno: 26.09.2023

Čokoládové Losiny 2023 - I.

Čokoládové Losiny 2023 - I.

Fotek: 70
Přidáno: 26.09.2023

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.