Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 16. srpna 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Ani praktické, ani oblíbené

16.08.2022 - Ani praktické, ani oblíbené - Už šestnáct let lze v...

Počasí

16.08.2022 - Úterý

Teplota: 29 / 16 - SkoroJasno

17.08.2022 - Středa

Teplota: 30 / 15 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Prezidentka šumperského hokejové klubu Lucie Velčovská:"Finance máme zajištěny, začínáme sezónu!"

07. září 2013 - 16:29

Zpět na seznam článků

Tisková konference Salith Šumperk před zahájením sezóny 2013/2014

Prezidentka šumperského hokejové klubu Lucie Velčovská:"Finance máme zajištěny, začínáme sezónu!"

V popředí prezidentka hokejového klubu Salith Šumperk, Lucie Velčovská foto:sumpersko.net

Ve čtvrtek 5.září se uskutečnila předsezoní tisková konference šumperského hokejové klubu. Na již tradičním místě, v restauraci hotelu Sport na Tyršově stadionu v Šumperku, se jí zúčasnilo vedení klubu, média a veřejnost. 

Za prvoligový klub Salith Šumperk se konference zúčastnila jeho prezidentka Lucie Velčovské, sportovní manažer a trenér v jedné osobě Radek Kučera a marketingový manažer Jaroslav Svoboda. Za hráče před novináře a veřejnost předstoupili Aleš Staněk, Patrik Moskal a Lukáš Žalčík.

TK Salith Šumperk

Nejdůležitější informace zazněla hned na úvod z úst Lucie Velčovské, která přítomným sdělila, že finanční prostředky na sezónu 2013/2014 jsou v plné míře zajištěny. "Dvolte mi, abych právě nyní a zde poděkovala všem sponzorům, Olomouckému kraji a městu Šumperk. Díky nim je společnost schopna zajistit plný chod týmu po celou nadcházející sezónu," řekla prezidentka Velčovská.
Manažer a kouč Radek Kučera uvedl, že po vstupních testech začala příprava 14.srpna s osmadvaceti hráči. "Jádro hráčského kádru zůstalo nezměněno. Noví hráči, kteří nastoupili, se postupně s mužstvem sehrávají. Tým počítá i se střídavými starty hráčů i brankaře Kašíka, kterého určitě všichni fanoušci dobře znají," upřesnil Radek Kučera.

Radek Kučera

Vedení klubu informovalo i o problematice změn v pravidlech, kdy každé mužstvo musí mít nasazeno pět mladých hráčů a to dva do devatenácti let a tři hráče do dvaceti let. Klubu Salith Šumperk se daří i spolupráce s mladými hráči, kteří jsou domácími odchovanci. V současné době působí v týmu celkem deset takovýchto hráčů, kteří jsou v hlavním kádru mužstva.

TK Salith Šumperk

Před zahájením sezóny požádal Radek Kučera všechny fanoušky o dodržování pravidel slušného chování na zápasech. "Při porušování těchto pravidle jsou ze strany svazu až půlmilionové pokuty pro klub, což se rovná téměř likvidaci klubu," apeluje na všechny příznivce hokeje Kučera.

Rizikovým zápasům budou pořadatelé věnovat zvýšenou pozornost. Nebude samozřejmě chybět ani Policie ČR a neukáznění fanoušci budou ze stadionu okamžitě vyvedeni.

Draci mají za sebou přípravné zápasy, kde se jim moc nedařilo. Za redakci sumpersko.net jsme se dotázali: Jaké jsou důvody v nepřesvědčivých výkonech mužstva v přípravných utkáních?

Trenér Radek Kučera:"Je to pro mne častá otázka od novinářů, na kterou je následující odpověď. Na rozdíl od ostatních týmů jsme na led naskočili, se čtrnáctidenním zpožděním a na ledě to bylo rozhodně vidět. V žádném případě nás to ale nerozhodilo a naše příprava pokračovala dle předem naplánovaného harmonogramu troj a dvojfázových tréninků na ledě v kombinaci se suchou přípravou. Všichni kluci dostávali řádně naloženo a určitě toho měli plné kecky. Sehranost jednotlivých pětek vázne na tom, že snad ani v jednom případě nehráli pětky tak, jak bychom si představovali ve finální části. To však v žádném případě není výmluva, celé mužstvo chce vyhrávat, dejte nám čas na jeho sehranost, stejně nás budou všichni hodnotit podle toho, jak si budeme stát v lize. Cíle pro letošní sezónu jsou předem dané – udržet ligu v Šumperku s umístěním nejlépe ve středu tabulky a ještě v lepším případě hrát play of. Toto přeji celému týmu a samozřejmě všem fanouškům."

Salith Šumperk - přípravný zápas


Autor: sol., foto:sumpersko.net

Fotogalerie

V popředí prezidentka hokejového klubu Salith Šumperk, Lucie Velčovská   foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Výstava mečíků v Rapotíně III.

Výstava mečíků v Rapotíně III.

Fotek: 63
Přidáno: 06.08.2022

Výstava mečíků v Rapotíně II.

Výstava mečíků v Rapotíně II.

Fotek: 54
Přidáno: 06.08.2022

Výstava mečíků v Rapotíně I.

Výstava mečíků v Rapotíně I.

Fotek: 68
Přidáno: 06.08.2022

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.