Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 24. srpna 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Mikolas Josef zpíval na Šumpersku

23.08.2019 - Mikolas Josef zpíval na Šumpersku - Překvapení ke...

Počasí

24.08.2019 - Sobota

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

25.08.2019 - Neděle

Teplota: 30 / 17 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Při požáru rodinného domku v Mikulovicích explodovaly propanbutanové láhve

07. listopadu 2013 - 10:16

Zpět na seznam článků

Zraněná osoba je v péči zdravotníků

Šest hasičských jednotek, sedm cisternových vozidel a desítky hasičů aktuálně zasahují u likvidace rozsáhlého požáru rodinného domku obci Mikulovice na Jesenicku. Deset minut po šesté hodině ranní ve čtvrtek 7.listopadu přijala tísňová linka hasičů informaci o hořící střeše objektu s pravděpodobnou přítomností osob uvězněných v plamenech. 

Mikulovice

Profesionální jednotku stanice Jeseník postupně posilují dobrovolní hasiči Písečná, Zlaté Hory, Česká Ves, Jeseník a místní Mikulovice. „Situace na místě je velmi složitá, hasiči svůj zásah musí provádět s bezpečným odstupem došlo k několika explozím a to zřejmě propan-butanových láhví. V době vzniku se objektu nacházely dvě osoby, jedna byla před několika minutami odvezena k dalším ošetření do nedaleké nemocnice,“ popsal z místa zásahu tiskový mluvčí HZS Olomouckého kraje Zdeněk Hošák. Druhá osoba je již v bezpečí u sousedů.

Mikulovice

Požár se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách, následně pokračovali v dohašování většího množství dřeva skladovaného v přilehlé hospodářské budově. „Na místě aktuálně pracuje náš vyšetřovatel, výše škody i příčina vzniku požáru je aktuálně v šetření,“ doplnil mluvčí Zdeněk Hošák.

Mikulovice

Autor: red.,Z.Hošák, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.