Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 17. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové střední školy na Jesenicku

17.10.2019 - Nové střední školy na Jesenicku - Hejtmanství...

Počasí

17.10.2019 - Čtvrtek

Teplota: 16 / 8 - PoloJasno

18.10.2019 - Pátek

Teplota: 17 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pro hokejové fanoušky vyjede stovka posilových vozů

06. května 2015 - 12:09

Zpět na seznam článků

Nabídnou téměř 8 tisíc dodatečných míst k sezení

Pro hokejové fanoušky vyjede stovka posilových vozů

ilustrační snímek zdroj ČD

V souvislosti s utkáními české hokejové reprezentace na světovém šampionátu v ledním hokeji a s ohledem na začátek druhého květnového prodlouženého víkendu vypraví České dráhy od úterý 5. května do pátku 8. května téměř stovku posilových vozů.

Nejvíce budou posilovány vlaky mezi Prahou a Ostravou a posily budou vypraveny také na nočním spojení Prahy s Brnem zajišťovaném vlakem Metropol. Ve čtvrtek večer pak národní přepravce počítá s vypravením zvláštního posilového vlaku z Prahy-Libně směrem na Pardubice a Olomouc. „Na tento spoj bude vypravena elektrická jednotka CityElefant s kapacitou cca 300 míst k sezení,“ uvedl tiskový mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.

Pro operativní posílení dalších spojů budou připraveny také další vozy a soupravy především v Praze a v Brně. „Podle provozní situace a obsazení jednotlivých spojů tak budou moci dispečeři rozhodnout o dalším operativním posílení vybraných vlaků, které budou přepravovat hokejové fanoušky do, nebo z Prahy,“ dodal mluvčí.

Spoje zastavují také na nádražích Vysočany a Libeň, které jsou v sousedství hokejové arény. Ve všech vlacích Českých drah platí speciální nabídka „VLAK+ hokej“, kterou je možné vydat z jakékoliv stanice na území České republiky do místa konání hokejového zápasu (Ostrava, Praha). Zákazník si nechá jízdenku orazítkovat u stánku ČD ve fanzóně u stadionu a zpáteční cestu má díky tomu zdarma. Bez razítka je ale neplatná.

Autor: red.,P. Šťáhlavský

Fotogalerie

ilustrační snímek                zdroj ČD

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Skřítkova cesta I.

Skřítkova cesta I.

Fotek: 46
Přidáno: 16.10.2019

Skřítkova cesta II.

Skřítkova cesta II.

Fotek: 77
Přidáno: 16.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.