Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 27. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Náboje byly schované za střešním trámem

27.07.2021 - Náboje byly schované za střešním trámem - Nálezce je...

Počasí

27.07.2021 - Úterý

Teplota: 26 / 17 - Oblačno

28.07.2021 - Středa

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pronásledovaná čtyřkolka nabourala u Loštic policejní vozidlo

19. července 2021 - 13:49

Zpět na seznam článků

Podnapilý řidič byl zajištěn

Pronásledovaná čtyřkolka nabourala u Loštic policejní vozidlo

Pronásledování čtyřikolky Loštice zdroj foto: PČR

Krátce po čtrnácté hodině v neděli 18. července neunikl v Mohelnici pozornosti policistů z oddělení hlídkové služby řidič čtyřkolky, který se kolem hlídky prohnal vysokou rychlostí.

Policisté se řidiče rozhodli zkontrolovat. „Vyjeli za ním a pomocí výstražného znamení dávaného ze služebního vozidla vyzvali řidiče k zastavení. Řidič však na jejich výzvu nereagoval a vysokou rychlostí pokračoval v jízdě směrem na Loštice,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Před Lošticemi sjel ze silnice vpravo na travnatou cestu. „V mírném stoupání začala na čtyřkolce podkluzovat kola. Ve snaze se otočit a vyjet jiným směrem poškodil předním kolem čtyřkolky služební vozidlo,“ informovala mluvčí, která upřesnila: „To už ale policisté pronásledovaného řidiče za použití donucovacích prostředků zajistili“

Sedmatřicetiletý řidič měl ke své škodě více mínusů. „Má platnou blokaci řidičského oprávnění, řídil pod vlivem alkoholu i jiných omamných či psychotropních látek. Při dechové zkoušce mu naměřili 0,3 promile, test na drogy vyšel pozitivně na THC a amfetamin/metamfetamin,“ sdělila Jiřina Vybíhalová.

V pořádku nebyla ani čtyřkolka. „Ta byla osazena jinou registrační značkou a řidič k ní nepředložil ani potřebné doklady,“ upřesnila policejní mluvčí.

Autor: red., pis - J. Vybíhalová, zdroj foto: PČR

Fotogalerie

Pronásledování čtyřikolky Loštice     zdroj foto: PČR

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.