Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 07. prosince 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Starosta a první místostarostka navštívili šumperský hokejový klub

06.12.2019 - Starosta a první místostarostka navštívili šumperský...

Počasí

07.12.2019 - Sobota

Teplota: 1 / -2 - Sníh

08.12.2019 - Neděle

Teplota: 5 / 2 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

ROZHOVOR:Lucie Šilhánová "Nový přítel se bude jmenovat Hugo"

21. dubna 2013 - 15:07

Zpět na seznam článků

Ranní show Evropy 2 v Šumperku přinesla nejedno překvapení

ROZHOVOR:Lucie Šilhánová "Nový přítel se bude jmenovat Hugo"

Lucie Šilhánová - ranní show Evropy 2 v Šumperku foto:sumpersko.net

V neděli 14. dubna se konaly dvě soutěže miss a i když je od sebe dělilo necelých dvacet hodin a 262 kilometrů, obě stihnul naprosto skvěle oživit nejlepší moderátor Česka Leoš Mareš.

Leoš Mareš

První soutěž Miss Šumpersko, se konala v diskotékovém klubu v Šumperku, kam Leoš přijel v doprovodu své kolegyně z ranní show Evropy 2 Lucie Šilhánové. První fotogalerie ZDE. Do Bratislavy na již osmnáctý ročník soutěže Miss Slovensko pokračoval Leoš bez Lucky.

Lucie Šilhánová,

O co rychlejší byl průběh volby miss, o to delší byla skvělá jízda ranní show Eropy 2 na „jedničce“. Holky, asi zaskočené hvězdným moderátorem, se do soutěže moc nehrnuly, takže disciplíny tanec u tyče a přehlídka ve spodním prádle zůstaly neobsazeny.

ranní show Evropy 2 v Šumperku

Šilhánové se podařilo vystřihnout nejrychlejší odmoderování miss sympatie v historii. Do šesti minut se vměstnaly dvě soutěžní disciplíny, ve kterých soutěžily čtyři dívky a ještě vyhlášení.

ranní show Evropy 2 v Šumperku

Zábava na „jedničce“ postupně nabírala na obrátkách. Ještě před zahájením pořádné jízdy se nezapomnělo na narozeniny, které Lucka slavila a dostala přání, dort a pusu.

Lucie Šilhánová ..

Ti, kteří čekali bezprostřední zábavu, tak určitě nebyli zklamaní. Leoš Mareš hned od prvního vstupu ukázal, že je skvělý bavič, DJ a normální pařmen, který nezkazí zábavu.

V Šumperku předvedl, jak bude chodit v Bratislavě na „šteklách“ a hlavně náležitě okomentoval náročnou přípravu, nad kterou dohlížela jeho přítelkyně Petra Faltýnová.

show Evropy 2 v Šumperku

Ale i ostříleného moderátora překvapila dvojice kluků, která to pořádně rozjela na pódiu „jedničky“. „Kluci, jak tak koukám, to co paříte, musí být fakt dobrý. Já to chci taky zkusit,“ ohodnotil Leoš.

ranní show Evropy 2 v Šumperku

Večer byl nabitý, ale Lucie Šilhánová si našla chvilku, aby odpověděla na pár otázek.

Jaká byla cesta Lucko?

Lucie Šilhánová: V Šumperku jsem poprvé, líbí se mi tady moc, ale cesta byla děsná. Už jsem myslela, že nedojedu. Vybrala jsem si trasu na Hradec, Žamberk … Samá zatáčka, naštěstí v poslední chvílí mi pomohla telefonní navigace od Libora Boučka.

V kolika letech jsi byla na své první diskotéce?

Lucie Šilhánová: Protože jsem vrcholově sportovala (závodní plavkyně - pozn.redakce), tak jsem měla úplně jiné zájmy a na první disko jsem šla až ve dvaceti.

A je taková, kterou bys nejraději vymazala z paměti?

Lucie Šilhánová: Mám takový "zážitek"Úžasný. V Praze U buldoka. Vyzula jsem si boty, vyskočila na stůl, zvládla i tanec u tyče. No raději nepokračuji..

Je o Tobě známo, že jsi vyznavačka sportu, než diskoték, ale je někde na světě diskotéka, kterou bys ráda navštívila?

Lucie Šilhánová: Chtěla bych vyzkoušet nějakou diskotéku na Ibize.

Na kterou část oblečení si nejvíce potrpíš?

Lucie Šilhánová: Ulítávám na spodním prádle značky Victoria's Secret. Jiné nenosím a každý kousek mi udělá radost.

Lucie Šilhánová

Kterým sportem si udržuješ postavu?

Lucie Šilhánová: Samozřejmě plaváním, jízdou na kole. S jarem to jsou i in-line, na kterých ráda jezdím. V Praze je k tomu ideální Rohanském nábřeží.

Když se tě zeptám na volbu – kočka, nebo pes?

Lucie Šilhánová: Tak určitě zvolím psa! Od malička je mám ráda. Doma jsme je kvůli alergii, kterou má mamka na zvířecí chlupy, nemohli mít. Měla jsem je u babičky. Nyní plánujeme s přítelem Petrem, že si pořídíme maďarského ohaře a máme vybrané i jméno. Bude to Hugo!

Na šumperskou jedničku přišli kvůli ranní show Evropy 2 návštěvníci, kteří běžně diskotéky nenavštěvují. „Byla jsem tady naposledy snad před deseti lety. Nechala jsem se přemluvit na poslední chvíli, ale fakt nelituji,“ hodnotila ještě v průběhu večera pařmenka Lenka.

Leoš Mareš

Druhá fotogalerie ZDE.

Leoš s Luckou dokázali vyhecovat publikum na maximum. Se svými fanoušky ochotně zapózovali pro objektivy a dali s nimi panáka. Šumpersko si skvěle užilo ranní show Evropy 2.

show Evropy 2 v Šumperku

 

Autor: kik., foto:sumpersko.net

Fotogalerie

Lucie Šilhánová - ranní show Evropy 2 v Šumperku  foto:sumpersko.net

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.