Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

ROZHOVOR: Ruda z Ostravy ".. na fesťáku je dycky dobra prdela"

03. října 2012 - 20:15

Zpět na seznam článků

DU do DŽEMU, tak to synku datluj!

ROZHOVOR: Ruda z Ostravy ".. na fesťáku je dycky dobra prdela"

Ruda z Ostravy zdroj foto: rudazostravy

V roce 2005 v pořadu kabelové televize se objevila postava burana, horníka z dolů Rudy z Ostravy. Do podvědomí veřejnosti se dostává prvním songem Nuda. V roce 2008 exceloval, kdy s pomocí Noisebrothers vytvořil hudební klip „Markéta“ – parodie na píseň Falling Slowly. Skladba se v témže roce stala hitem českého internetu.

Mimořádný úspěch dosáhl s  Martinou Pártlovou a s pomocí Janka Rubeše a United labels s klipem Ostrava, který paroduje píseň Empire State of Mind od Jay-Zho a Aliciy Keys. Videoklip trhnul rekord úspěšnosti, protože během dvou týdnů ho shlédlo 1,750.000 lidí.

Ruda a Martina zdroj foto:wi

Mezi jeho další úspěšné počiny patří například: Fajna mama, Hej syn, Prezident, Nuda, 7 nekonečných vět před spaním a další … Ruda z Ostravy je oblíbeným moderátorem a  bavičem různých společenských akcí. V současné době Ruda baví posluchače od 12-14h na Frekvenci 1. Rudu se podařilo odchytit na Stodolní 13 v Ostravě aby řekl, jak se "chystá" na Fialovu 14 (Dům kultury) do Šumperku.

19. října začíná DŽEMFEST a Ostravak nebude chybět. více ZDE

Dzemfest

Široká veřejnost tě zná jako všestranně nadaného umělce. Jsi herec, bavič, moderátor, zpěvák... Která profese je ti ale přeci jen nejbližší?

Ruda z Ostravy: Tuš ja nevim. Si vyber něco a dupej to tam.

V Šumperku vystoupíš na festivalu Džemfest. Jak bude tvoje vystoupení vypadat a na co se mohou tvoji fanoušci těšit?

Ruda z Ostravy: Tuš moje vystupeni beje hlavně v Hadečku a to nenabízí v republice každy!  Maximalně Goťák před deseti roka a včil maximalně už enem Bartošova! A tim pádem to beje taka pecka, že příští rok už budu vystupovat na Džemfestě enem ja v kuse.

Baví tě hrát před festivalovým publikem?

Ruda z Ostravy: Tuš fesťaky sou dycky nejlepší, bo tam chodí enem fajnsmekři. Fesťaku mam za sebou asi 30 a dycky to byla velká prdela a hlavně se tam dycky ožeru zadara, bo jak du na malou, tuš cestou na wecko dycky asi deset lidi mi pozve na panaka, a tak to robim cely večir.

Každý všední den moderuješ polední vysílání na rádiu Frekvence 1. Je těžké být denně připravený bavit národ?

Ruda z Ostravy: Synku, je to těžké, bo málo lidí si uvědomuje, že musiš byt vtipny dvacetkrat za cele dvě hodiny a pětkrat v týdnu a dvacetkrat za měsic. Je to těžke, ale mě baví si robit srandu, tuš snad to eště chvilu vydrží kurde.

Určitě jsi zažil při živým vysílání horké chvilky. Vzpomeneš si na nějakou vtipnou historku z vysílání?

Ruda z Ostravy: Synku, husty chvilky tam zaživam každy den, dyž mi třeba dojde lahvač, to pak nevim, jak mam vysilat dal. Ale raz si vzpominam, že sem cosik kecal do etera  o tym našim národnim pokladu Helence Vondráčkove a ti řikam, že pak za pět minut volal ten jeji Michal, že jede na Frekvenci si pro mě a že mi dá osobně do držky. Tož to si mi trochu lepily půlky a rači sem šel zadním vchodem a tuš tam možná Michal čeká eště aj dneska.

Hele synku, jak už musim vysilat, zduř, těším se na vás v tym Šumperku, děcka........S vyplazeným jazykem

Ruda zdroj foto:rudazostravy

Autor: sol.

Fotogalerie

Ruda z Ostravy            zdroj foto: rudazostravy

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.