Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Revival Invaze a plejáda hvězd se představí v Šumperku

15. června 2018 - 11:03

Zpět na seznam článků

Diváci si užijí lákavé pořady

Revival Invaze a plejáda hvězd se představí v Šumperku

Vilma Cibulková v komedii Magická hodina zdroj foto: dk

Šumperský dům kultury si pro své návštěvníky na následující měsíce připravil několik lákavých pořadů.  

 

Nejprve v pátek 24. srpna čeká Šumperk tradiční letní mejdan pod širým nebem, protože v místním Pavlínině dvoře budou řádit taková esa hudebního světa, jako jsou Ozzy Osbourne, Nightwish a Kabát. Srpnová Revival Invaze má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy naprosto jedinečná.

Revival Invaze pozvánka zdroj: DK

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků v historii české popmusic Dalibor Janda oslaví v tomto roce svoje 65. narozeniny velkým celoročním turné slavnostních koncertů v Čechách i na Slovensku, nazvaných jednoduše Dalibor Janda „65“ Říká si Hurikán. Během vystoupení jej vždy doprovodí jeho excelentní kapela Prototyp, která slaví již svoje 35. narozeniny po boku Dalibora. Exkluzivním hostem je Jiřina Anna Jandová a další hosté budou jako překvapení.

Známé skladby jako Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Padá hvězda, Žít jako kaskadér, Vchází bez vyzvání, Oheň, voda, vítr, a další budou zpívat stovky fanoušků všech věkových kategorií a opět se ukáže, že melodické písničky, které prověřil čas, nestárnou. Tento megakoncert se u nás uskuteční ve středu 19. září.

Dalibor a Jiřina Anna Jandovi zdroj foto: DK

Na úterý 25. září si Dům kultury Šumperk pro milovníky divadla přichystal skutečnou kulturní událost. Můžete se totiž těšit na manželskou komedii Magická hodina v čele s charismatickou herečkou Vilmou Cibulkovou, která se i navíc sama ujala režie tohoto představení. V dalších rolích se objeví Stanislav Lehký a Rostislav Trtík.

Nově nastudovaná divadelní hra rakouského spisovatele a novináře Daniela Glattauera pojednává o vztazích mezi mužem a ženou, které mohou být nevyzpytatelné. Často připomínají jízdu na horské dráze a jindy zase bývají až pohádkově kouzelné. Autor ukazuje v této jízlivé komedii manželský pár, jenž má lepší časy za sebou - všední dny, děti a starosti je navzájem odcizily.

Legendární kapela s legendárními hity, které znají nazpaměť děti i jejich prarodiče. Přesně tak by se dalo charakterizovat Turbo. Nelze však v žádném případě mluvit o nějakém sentimentu, členové této kapely to na pódiu dokáží stále pořádně rozbalit. Přijďte se o tom přesvědčit v pátek 26. října do místního domu kultury a užijte si dvouhodinové energické vystoupení, během kterého zazní všechny zásadní hity, jako jsou Hráč, Chtěl jsem mít nebo Láska z pasáží.

Turbo zdroj foto: DK

Zároveň DK Šumperk upozorňuje zájemce o vstupenky, že od 18. června do 20. srpna bude pokladna předprodeje v provozu každý týden od pondělí do čtvrtka od čtrnácti do sedmnácti hodin. „V uvedeném období bude pokladna každý pátek uzavřena,“ uvedla produkční Michaela Horáková.

Od 20. srpna bude provoz pokladny opět tradičně od pondělí do pátku od čtrnácti do osmnácti hodin. „Vstupenky na připravované pořady si zájemci mohou i nadále rezervovat na našich stránkách,“ upřesnila produkční.

Autor: red.,dk - M. Horáková

Fotogalerie

Vilma Cibulková v komedii Magická hodina               zdroj foto: dk

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.