Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 17. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové střední školy na Jesenicku

17.10.2019 - Nové střední školy na Jesenicku - Hejtmanství...

Počasí

17.10.2019 - Čtvrtek

Teplota: 16 / 8 - PoloJasno

18.10.2019 - Pátek

Teplota: 17 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Revival Invaze zaduní po páté nad Šumperkem

02. srpna 2013 - 20:07

Zpět na seznam článků

Tradiční fantastická atmosféra

Jedna z nejlepších českých revivalových kapel Absolute Jon Bon Jovi představí svou koncertní show poprvé v Šumperku na přehlídce Revival Invaze. Pátý ročník oblíbené hudební akce se uskuteční v pátek 23. srpna od sedmi hodin večer v Pavlínině dvoře v Šumperku.

Jon Bon Jovi Koncert

Vedle napodobitelů americké poprockové legendy, kteří se věnují věrné interpretaci nejslavnějších hitů z 80. a 90. let a vizuální povahu živých vystoupení přebírají ze slavných koncertů v USA, naservírují pořadatelé ještě další dva revivaly.

Se skupinou Nightwish revival si posluchači připomenou největší hity této metalové legendy, a to ve věrném podání profesionálních českých muzikantů. „Závěr přehlídky bude patřit jako každý rok zlidovělým hitům nějaké oblíbené české kapely. V minulých letech publikum řádilo u Kabátů nebo Tří sester a tentokrát přijdou na řadu písně Olympiku v podání jediného oficiálního revivalu této skupiny u nás,“ podotýká dramaturg DK Šumperk Ondřej Polák.

Revival Invaze se koná v pátek 23. srpna od 19 hodin na Pavlínině dvoře v centru Šumperka. Vladimír Rybička„Přestože nám na akci skoro pokaždé pršelo, revivalová přehlídka má i tak pravidelnou přízeň publika a atmosféra je fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt. Kdo přijde, určitě nebude litovat,“ zve ředitel domu kultury Vladimír Rybička. 

Vstupné na festival je 150 korun v předprodeji. On-line rezervace vstupenek ZDE.

 

Autor: red.,O.Polák

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Skřítkova cesta I.

Skřítkova cesta I.

Fotek: 46
Přidáno: 16.10.2019

Skřítkova cesta II.

Skřítkova cesta II.

Fotek: 77
Přidáno: 16.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.