Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 26. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

25.02.2020 - Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou - Upozorňuje...

Počasí

26.02.2020 - Středa

Teplota: 6 / 2 - prehanky-Sníh

27.02.2020 - Čtvrtek

Teplota: 4 / 1 - prehanky-Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Richard Müller ohromil šumperské diváky!

23. září 2013 - 14:41

Zpět na seznam článků

Impozantní koncert s názvem „Hlasy“ vzal dech

Richard Müller ohromil šumperské diváky!

Richard Müller zdroj foto:sumpersko.net

Ve čtvrtek 19.září se uskutečnil v Domě kultury v Šumperku jedinečný koncert slovenského zpěváka Richarda Müllera, kde se představil se skupinou Fragile na turné s příznačným názvem Hlasy.

Hlasy v Šumperku

Šumperk se tak zařadil mezi dvaatřicet měst, kde diváci měli možnost tuto doslova jedinečnost vidět. Nezazněl ani jediný tón. Richarda Müllera doprovázeli členové vokálního oktetu s kapelníkem Braňo Kostkou. Diváci v šumperském kulturáku s napětím očekávali první skladbu. “Slyšela jsem, že koncert je skvělý, ale vůbec jsem si nedokázala představit, co znamená koncert bez hudebních nástrojů. Skladby Richada Müllera jsem měla vždy moc ráda a také jsem ho chtěla po letech vidět,“ svěřovala se ještě před vystoupením Gábina, která byla na jeho koncertu před lety v Šumperku.

Hned po první skladbě se ukázalo, že devět měsíců příprav, byla trefa do terče úspěchu. Dříve bouřlivák Müller, si užíval komorní projev. Vtipné glosy, nádherné texty a jejich přednes a capella má v sobě cosi uhrančivého. Fotogalerie ZDE

Richard Müller a Fragile

Když se řekne jméno Richard Müller, tak si téměř každý hned vzpomene na jeho nejúspěšnější skladbu Po schodoch. Zpěvák si prošel během své třicetileté umělecké dráhy mimořádnými úspěchy, ale i tvrdými pády. Ve dvaapadesáti letech se Richard Müller, sice s nějakým kilem navíc, šedivými vlasy, ale stále stejně nenapodobitelným nakřaplým hlasem, vrací zpět mezi nejúspěšnější hvězdy pop music.

Richard Müller a Fragile

Dvacet písní, které v průběhu dvouhodinového koncertu v Šumperku diváci slyšeli, bude určitě patřit mezi silné zážitky. „Sám jsem byl překvapený, když jsem poprvé slyšel Po schodoch, v podobě a cappella. Přednesli mi tuto skladbu, jako první, než jsme se rozhodli pro spolupráci a úplně mě to dojalo,“ přiblížil zpěvák.

Richard Müller a Fragile

Pozitivní ohlas na koncertní turné Richarda Müllera se neuvěřitelně rychle šíří po celém Česku. Mülerovi se tak hudební návrat maximálně povedl. Koncerty jsou vyprodané a pořadatelé přidávají další, což se v dnešní době podaří málokterému umělci.

 

Autor: sol., foto:sumpersko.net

Fotogalerie

Richard Müller            zdroj foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.