Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 30. listopadu 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Opilá řidička po havárii usnula za volantem

30.11.2021 - Opilá řidička po havárii usnula za volantem - Kolize ve...

Počasí

30.11.2021 - Úterý

Teplota: 2 / 0 - Sníh

01.12.2021 - Středa

Teplota: 4 / 2 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidič mladíkovi přejel přes nohu a ujel i s celou osádkou vozidla

25. listopadu 2021 - 12:18

Zpět na seznam článků

K události došlo mezi Jindřichovem a obcí Pusté Žibřidovice

Řidič mladíkovi přejel přes nohu a ujel i s celou osádkou vozidla

situační foto Jindřich zdroj:PČR

Šumperští dopravní policisté prošetřují okolnosti dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 22. listopadu patnáct minut po třetí hodině odpoledne na účelové komunikaci mezi Jindřichovem a částí obce Pusté Žibřidovice.

Sedmnáctiletý mladík šel při pravém okraji komunikace směrem na Pusté Žibřidovice. „Měl v uších sluchátka a poslouchal hudbu. Proto zřejmě neslyšel blížící se osobní vůz, který jel stejným směrem. Vozidlo do chodce nejprve narazilo a poté mu přejelo přes nárt levé nohy. Řidič poté z místa odjel směrem na Pusté Žibřidovice,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Marie Šafářová.

Mladík i přes značné bolesti došel domů, kde vše sdělil matce. „Ta nehodu oznámila na linku 158 a syna odvezla na ošetření do nemocnice,“ informovala mluvčí, která upřesnila: „Dle chlapcova vyjádření se mělo jednat o vozidlo tovární značky Lancia, barvy zlaté nebo pískové, starší typ s hranatou karoserií, který měl tmavá skla v zadních dveřích. K popisu řidiče uvedl, že se jednalo o muže ve věku asi padesát až šedesát let s šedivými vlasy a šedivým plnovousem. Na předním sedadle vedle řidiče měla sedět žena ve věku padesát až šedesát let s hnědými delšími vlasy a na jednom ze zadních sedadel další dospělá osoba, kterou vzhledem k tmavým sklům ve dveřích blíže popsat nedokázal.“

Okolnosti nehody, příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření. „Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc. Jakékoli poznatky, informace k danému vozidlu či řidiči osobního automobilu je možné nahlásit na linku 158 nebo na kterékoli policejní služebně. Žádáme také řidiče a jeho spolucestující, aby kontaktovali dopravní policisty cestou linky 158,“ dodala policejní mluvčí.

Autor: red., pis., M. Šafářová, zdroj foto: PČR

Fotogalerie

situační foto Jindřich           zdroj:PČR

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Fotek: 73
Přidáno: 11.11.2021

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.11.2021

východ slunce Šumperk

východ slunce Šumperk

Fotek: 35
Přidáno: 29.10.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.