Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 30. června 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Hasiči a policisté poměřili síly v orientačním běhu

30.06.2026 - Hasiči a policisté poměřili síly v orientačním běhu...

Počasí

30.06.2026 - Úterý

Teplota: 32 / 22 - Přeháňky-Déšť

01.07.2026 - Středa

Teplota: 27 / 19 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidič v Šumperku nedal přednost

27. dubna 2026 - 10:13

Zpět na seznam článků

Dopravní nehoda se neobešla bez zranění

Řidič v Šumperku nedal přednost

DN Šumperk zdroj foto: PČR

Odpoledne v neděli 26. dubna se stala dopravní nehoda v Šumperku na křižovatce ulic Jesenická a Lidická. 

Pětadvacetiletý řidič jel s vozidlem Land Rover po ulici Lidická ve směru jízdy od ulice Uničovská ke křižovatce. „Při odbočování vlevo na ulici Jesenická nedal přednost v jízdě protijedoucímu osobnímu automobilu Toyota, které řídil starší muž,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová, která upřesnila: „ Vlivem toho došlo ke střetu mezi oběma vozidly. Na vozidlech vznikla odhadem škoda za 100 tisíc korun. Během dopravní nehody byla zraněna spolujedoucí z vozidla Land Rover, která byla sanitním vozidlem převezena do místní nemocnice.“

Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní.

Autor: red., pis M. Zajícová, zdroj foto: PČR

Fotogalerie

DN Šumperk                               zdroj foto: PČR
DN Šumperk                               zdroj foto: PČR
DN Šumperk                               zdroj foto: PČR
DN Šumperk                               zdroj foto: PČR

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.