Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 25. května 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Podpora paliativní péči v kraji

24.05.2024 - Podpora paliativní péči v kraji - Nejvíce se zaměřuje...

Počasí

25.05.2024 - Sobota

Teplota: 20 / 15 - Bouřky

26.05.2024 - Neděle

Teplota: 23 / 13 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidiči podcenili první sněžení

28. listopadu 2016 - 11:40

Zpět na seznam článků

Hasiči vyjížděli k nehodám

Řidiči podcenili první sněžení

Řidiči podcenili první sněžení zdroj foto: HZS Olk.

Řidiče v Olomouckém kraji potrápil první sníh. Hasiči zasahovali v pondělí 28. listopadu ráno během tří hodin u osmi dopravních nehod. 

První dnešní nehoda byla oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje v 5:43 hodin v obci Sedm Dvorů (Moravský Beroun). Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Šternberku a dobrovolní hasiči z Moravského Berouna. „Osobní vozidlo sjelo do příkopy, nehoda se obešla bez zranění a úniku provozních kapalin,“ uvedla tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Druhá nehoda byla oznámena na operační středisko hasičů v 6:16 hodin v obci Sudkov na Šumpersku. „Tři osobní vozidla skončila po nehodě mimo komunikaci. Hasiči vozidla vyprostili, zraněn nebyl nikdo, ani neunikaly žádné provozní kapaliny,“ upřesnila mluvčí.

DN Loučka zdroj foto: HZS Olk.

Ve stejnou dobu přijalo operační středisko HZS Olomouckého kraje hlášení o třetí nehodě na úrovni obce Líšnice. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Zábřehu a dobrovolní hasiči z Mohelnice. „Při nehodě se střetl kamion s osobním vozidlem. Došlo k proražení nádrže u kamionu a úniku provozních kapalin. Hasiči nádrž zalepili a po vyšetření nehody pomohli odtahové službě naložit havarované vozidlo. Silnice byla na nějakou dobu uzavřena,“ informovala Vladimíra Hacsiková.

Čtvrtá nehoda byla oznámena na operační středisko hasičů pět minut po sedmé hodině v Nové Vsi na Litovelsku. Havarovala tam dvě osobní vozidla, která po nehodě zůstala převrácená na střeše mimo komunikaci.

DN Loučka zdroj foto: HZS Olk.

Hasiči v kraji vyjížděli k dalším nehodám na Přerovsku, Olomoucku, Prostějovsku. Osmá nehoda byla oznámena na krajské operační středisko krátce před devátou hodinou v obci Dolní Újezd na Lipensku.

Autor: red., V. Hacsiková

Fotogalerie

Řidiči podcenili první sněžení              zdroj foto: HZS Olk.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky

Fotek: 93
Přidáno: 24.05.2024

Gastro festival Jídlo na ulici

Gastro festival Jídlo na ulici

Fotek: 65
Přidáno: 18.05.2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Fotek: 109
Přidáno: 11.05.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.