Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 13. června 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední sezonu

12.06.2021 - Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední...

Počasí

13.06.2021 - Neděle

Teplota: 17 / 11 - Oblačno

14.06.2021 - Pondělí

Teplota: 22 / 7 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidiči pozor! Krajem projede Závod míru 2021

01. června 2021 - 16:36

Zpět na seznam článků

Policie upozorňuje řidiče na omezení dopravy

Řidiči pozor! Krajem projede Závod míru 2021

ilustrační snímek zdroj foto: archiv sumpersko.net

Ve dnech 3. až 6. června se v Olomouckém kraji uskuteční mezinárodní cyklistický Závod míru U23 Grand Prix Jeseníky 2021.

V průběhu cyklistického závodu budou na zajištění bezpečnosti a plynulosti v silničním provozu dohlížet policisté dopravní i pořádkové služby Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. „Po dobu průjezdu pelotonu budou krátkodobě uzavírány křižovatky. Apelujeme na řidiče, aby se řídili pokyny policistů,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Libor Hejtman.

Ve čtvrtek 3. června se začne cyklistická bitva odehrávat v ulicích města Jeseníka. V podvečer na závodníky čeká atraktivní prolog na trati dlouhé 3,4 km.

V pátek 4. června je naplánovaná 1. etapa z Jeseníku do Rýmařova. Závod bude odstartován v 13.30 hodin v Jeseníku. Závodníci pojedou přes obce Ramzová, Branná, Velké Losiny, Sobotín, Stará Ves a Rýmařov. V 16.50 hodin by měli dorazit do cíle první etapy.

V sobotu 5. června pojedou závodníci 2. etapu z Bruntálu na Dlouhé Stráně. Start je naplánován na 12 hodin v Bruntále. Trať povede přes obce Rýmařov, Horní Město, Oskava, Nový Malín, Hraběšice, Sobotín, Loučná nad Desnou s dojezdem Dlouhé Stráně. Závodníci by měli do cíle druhé etapy přijet okolo 15.30 hodin.

V neděli 6. června závodníci odstartují do poslední třetí etapy, která začíná i končí v Jeseníku. Start se uskuteční v 11 hodin. Peloton vyrazí na okruh přes obce Žulová, Javorník, Vidnava, Mikulovice, Heřmanovice, Karlovice, Malá Morávka, Bělá pod Pradědem a Jeseník. Předpokládaný dojezd závodníků do cíle závěrečné etapy je v 14.40 hodin.

Autor: red., pis., L. Hejtman

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.