Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 16. října 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Šumperk vs Uherský Brod 8:1

15.10.2025 - HOKEJ: Šumperk vs Uherský Brod 8:1 - Reportáž ze zápasu

Počasí

16.10.2025 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 2 - Oblačno

17.10.2025 - Pátek

Teplota: 12 / 5 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidička kýchla a vzápětí havarovala

13. dubna 2017 - 13:42

Zpět na seznam článků

Kolize mezi Dubickem a Hrabovou

Řidička kýchla a vzápětí havarovala

DN - komunikace od Dubicka na Hrabovou zdroj foto: PČR

Pouhé kýchnutí mělo mít za následek dopravní nehodu.

DN - komunikace od Dubicka na Hrabovou zdroj foto: PČR

Třiadvacetiletá žena jela ve středu 12. dubna s vozem peugeot ve směru od Dubicka na Hrabovou. „Na rovném úseku se plně nevěnovala řízení. Při kýchnutí strhla řízení, uvedla vozidlo do smyku a vyjela vlevo mimo silnici. V příkopu s vozem narazila do stromu,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Ivana Paroulková.

DN - komunikace od Dubicka na Hrabovou zdroj foto: PČR

Řidička utrpěla lehké zranění, které záchranáři ošetřili na místě. „Dechová zkouška na alkohol byla negativní. Na vozidle vznikla škoda ve výši 90 tisíc korun,“ informovala mluvčí.

Autor: red., pis. zdroj foto: PČR

Fotogalerie

DN - komunikace od Dubicka na Hrabovou          zdroj foto: PČR

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.