Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Střet dvou cyklistů v Dolních Studénkách

15.07.2019 - Střet dvou cyklistů v Dolních Studénkách - Policie...

Počasí

15.07.2019 - Pondělí

Teplota: 23 / 10 - PoloJasno

16.07.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 11 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Řidička zůstala zaklíněna ve vozidle u Brníčka

19. července 2016 - 10:51

Zpět na seznam článků

Letecká záchranná služba ji přepravila do FN Olomouc

Řidička zůstala zaklíněna ve vozidle u Brníčka

DN Brníčko zdroj foto: HZS Olk

Začátek třetího týdne prázdnin – konkrétně pondělí 18. července zaměstnal, jednotky hasičů, záchranářů a policistů. V kraji se událo hned několik dopravních nehod.

K té prozatím poslední a opět vážné kolizi, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů z Uničova, přesněji přejížděla. Operační středisko tuto jednotku odvolalo od požáru stohu v Želechovicích. „Po předchozí situaci došlo k nárazu osobního vozidla do stromu. Na místě po nehodě zůstala zaklíněna žena s vážným zraněním. Hasiči provedli šetrné vyproštění a následně ji předali do péče lékařské posádky letecké záchranné služby z Olomouce,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

DN Brníčko zdroj foto: HZS Olk  DN Brníčko zdroj foto: HZS Olk

Dispečeři zdravotního operačního střediska převzali informaci o nárazu osobního vozidla do stromu za Uničovem směrem na Brníčko. „Lékařský tým po přistání na místě nalezl šestapadesátiletou ženu. Utrpěla několik vážných poranění v oblasti hrudníku a končetin. Po prvotním ošetření, aplikování příslušných léčiv a imobilizaci pro následný bezpečný transport, byla pacientka po leteckém převozu předána k následné nemocniční péči na oddělení urgentního příjmu ve Fakultní nemocnici v Olomouci,“ informoval Zdeněk Hošák.

DN Brníčko zdroj foto: HZS Olk

Hasiči vypomohli s přenosem k leteckému transportu. „Při další činnosti pokračovala v úklidu po dopravní nehodě a likvidaci úniku provozních kapalin. V počátku samozřejmě hasiči provedli nutná bezpečností opatření, mezi které patří například i protipožární zabezpečení,“ upřesnil mluvčí Hošák.

Autor: red., Z. Hošák, zdroj foto: HZS Olk

Fotogalerie

DN Brníčko               zdroj foto: HZS Olk

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.