Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát miliónů korun.

24.03.2019 - Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát...

Počasí

Počasí se nepodařilo načíst.

Zde je místo pro Vaši reklamu

Riflový bál roztančí hity Lucie

18. ledna 2017 - 09:16

Zpět na seznam článků

Připravena je i originální světelná show

Již tradičně patří jeden z lednových víkendů v zábřežském kulturním domě Riflovému bálu. Ten i letos nabídne dobrou zábavu a největší hity současných českých i světových hvězd popmusic v podání kapely Velvet Gang a především revivalu skupiny Lucie.

Písně legendární Lucie ve špičkovém provedení v Zábřehu představí kapela, které se pyšní pozvánkami na prestižní hudební festivaly a je vítanou ozdobou pódií napříč republikou. „Zábřežští posluchači si ji mohou pamatovat z nedávného vystoupení na loňském zábřežském kulturním jarmarku, kde kapela sklidila mimořádný ohlas,“ připomíná produkční Vratislav Jarmar. Díky přesvědčivému "kollerovskému" vokálu Ondřeje Fencla si může pražský revival, pověstný koncertním nasazením, dovolit věrnou interpretaci veškerých hitů Lucie, jakými jsou Amerika, Černí andělé, Oheň či Daniela.

Lucie revival zdroj foto: z.k.

Doprovodný program Riflového bálu nabídne vystoupení flamencových tanečnic a originální světelnou show. Oblíbená akce startuje v sále kulturního domu v sobotu 28. ledna ve 20 hodin. „V prodeji jsou poslední volné vstupenky," upozorňuje produkční.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.