Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 07. března 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Trojnásobný vítěz Wintermana podpoří díky výzvě „Vzhůru pomoci“ dvě nemocné děti

07.03.2021 - Trojnásobný vítěz Wintermana podpoří díky výzvě...

Počasí

07.03.2021 - Neděle

Teplota: 4 / -3 - SkoroJasno

08.03.2021 - Pondělí

Teplota: 4 / -3 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Rockeři a dobrovolníci se spojili, aby pomohli Lukáškovi

08. září 2013 - 21:35

Zpět na seznam článků

V Kamenné připravují benefiční koncert

Rockeři a dobrovolníci se spojili, aby pomohli Lukáškovi

Malého Lukáška znají na Šumpersku stovky lidí. Od počátku letošního roku sbírají vršky z plastových láhví, které vykupuje specializovaná firma. Výtěžek z této pomoci putuje na konto Lukáška, ze kterého se hradí speciální léčba, kterou kvůli svému zdravotnímu stavu potřebuje.

Lukášek se narodil, jako zdravý kluk:“Vinou lékařů se teď musí kamarádit s vozíčkem. Ale věřím, že díky naší pomoci i pomoci druhých se na nohy jednou postaví a nakope jim jednou zadek. Naděje umírá poslední,“ říká Lukáškova maminka.

Luky

Osud Lukáška nezůstal lhostejný mnoha lidem, kteří se zapojili do sběru víček. Obec Telnice nasbírala sto šedesát kilo, MŠ Nový Malín třiašedesát kilo víček, ZŠ Nový Malín čtyřiapadesát kilo, ZŠ Sudkov věnovala deset pytlů, ZŠ a MŠ Bušín jednatřicet kilo, Řád Premonstrátů Svatý kopeček nasbíral osm kilo, MŠ Výškovická Ostrava - Zábřeh nasbírala celé auto víček, Dělnická mládež Opava nasbírala osmnáct kilo.

Pryor Rock

Víčka po vytřídění se odvezou do firmy, která je vykoupí za současnou cenu sedm korun za kilo, a peníze putují na Lukáškův účet, ze kterého se bude platit léčba, která ho čeká v roce 2014.

MOTORS rock

Na pomoc pro Lukáška se spojili dobrovolníci a rockeři, kteří připravují benefiční rockový koncert, který se uskuteční 13.září v obci Kamenná. Výtěžek koncertu a odpoledního programu bude věnován rodičům malého Lukáše.

Spocená uklízečka

Odpolední program, který začíná v 16.00 hodin je určen hlavně dětem. Organizátoři akce pro ně připravili skákací hrad, malování na obličej a hlavně spoustu soutěží a vystoupení. Program určený dětem končí v 19.00 hodin. Druhá část akce, která je určena dospělým začíná v 19.30 v KD obci Kamenná.

Stracené ráj

V rámci rockového koncertu vystoupí:Pryor Rok, Spocená uklízečka, Stracené ráj, Motors Rock. “Budeme rádi, když na Benefiční koncert pro Lukáška, který potřebuje naši pomoc, přijde co nejvíc lidí. Tím, že se osobně zúčastníte, tak pomůžete Lukáškovi se co nejdříve vrátit do normálního života,“ obrací se na veřejnost jedna z organizátorek akce Vendula Klosová.

Více o akci najdete ZDE

Autor: red.,V.Klosová

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.