Zde je místo pro Vaši reklamu
Pozor děti
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 21. září 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na koncertu duchovní hudby vystoupí pěvecký sbor z Brém

21.09.2018 - Na koncertu duchovní hudby vystoupí pěvecký sbor z Brém...

Počasí

obcasny-Déšť

21.09.2018 - Pátek

Teplota: 27 / 12 - obcasny-Déšť

obcasny-Déšť

22.09.2018 - Sobota

Teplota: 17 / 8 - obcasny-Déšť

Rakousko

Rocková párty na šumperském Háčku

09. dubna 2018 - 15:20

Zpět na seznam článků

Se blíží!

Rocková párty na šumperském Háčku

Notion Deep zdroj foto: DK

Příznivci ostrých kytarových riffů si v pátek 13. dubna si budou moci v šumperském H-clubu užít skvělou zábavu na Rockové párty ve společnosti oblíbených skupin z Olomouckého kraje - Soul of Scarlett, We Are The Motion a Notion Deep.

Na úvod se o pořádný nářez postará metalcorová šumperská skupina Soul of Scarlett. Ta vznikla počátkem září 2014 a v té době složila první skladbu Infidelity, která nese prvky tvrdých screamů a dává jasný směr další tvorbě. V říjnu loňského roku vydala své debutové Anxiety EP, obsahující sedm písní.

Poté vyšel první oficiální videoklip ke skladbě Penny Sized Silicone Babies, v němž se objevují záběry z koncertů odehraných v Šumperku, Zábřehu, Chropyni a Brně v témže roce.

 

Soul of Scarlett zdroj foto: DK

Jako druhá v pořadí dostane návštěvníky do varu olomoucko-hanušovická metalcore partička We Are The Motion, která byla původně zformována v roce 2009.

Na debutovém albu Nameless, které vyniká především svým nezaměnitelným syrovým soundem, se v roli hostů objevili Zbyněk Strnad, Eliška Bröcklová a také Filip Vlček. Ten se mimo jiné ujal také masteru, nahrávání a produkce celého počinu. Kapela si však vyhrála i s obalem desky. Loni vydala single a klip k songu Wallart.

We Are The Motion zdroj foto: DK

A na závěr všechny přítomné svým vystoupením dostane melodic-metalcore kapela Notion Deep, která zavítá z Olomouce. Ta se dala dohromady na začátku roku 2014 a stihla za dobu svého působení vydat už dvě alba, z nichž vyniká například píseň Devil’s Dance.

Třetí ročník párty vypukne v pátek 13. dubna od půl osmé večer v H-clubu Šumperk. Vstupné v předprodeji 90 korun, v den akce podraží o 30 korun.

Rezervace vstupenek ZDE

Autor: red.,dk - M. Horáková

Fotogalerie

Notion Deep               zdroj foto: DK

Další články z rubriky

Na koncertu duchovní hudby vystoupí pěvecký sbor z Brém

Na koncertu duchovní hudby vystoupí pěvecký sbor z Brém

V zábřežském kostele sv. Bartoloměje

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.