Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 18. září 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Losiny budou v posledním zářijovém víkendu opět čokoládové

18.09.2021 - Losiny budou v posledním zářijovém víkendu opět...

Počasí

18.09.2021 - Sobota

Teplota: 16 / 11 - obcasny-Déšť

19.09.2021 - Neděle

Teplota: 15 / 7 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

AKTUALIZOVÁNO! Rockové opusy Michala Pavlíčka rozezní šumperský Pavlínin dvůr

03. srpna 2021 - 12:21

Zpět na seznam článků

Ve čtvrtek 5. srpna

AKTUALIZOVÁNO! Rockové opusy Michala Pavlíčka rozezní šumperský Pavlínin dvůr

pozvánka - Michal Pavlíček zdroj: DK

Držitel ceny Anděl za celoživotní tvorbu Michal Pavlíček přijal pozvání do Šumperka. Konkrétně ve čtvrtek 5. srpna vystoupí společně s triem pod širým nebem v Pavlínině dvoře, kde zahájí své letní turné. „Během hvězdného rockového večera uslyšíte v podání instrumentálního seskupení pestrý repertoár pocházející z Pavlíčkovy dílny, který bude doplněn o novinky z aktuálního alba Pošli to tam. Jde o skladby rychlé a dynamické, přemýšlivé a tajemné, odlehčené i provokativní. Vystoupení pod širým nebem bude lahůdkou pro opravdové hudební fajnšmekry," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Společně s Michalem Pavlíčkem se publiku představí jedinečné trio tvořící bubeník Michal Daněk (BSP, David Kraus), baskytarista Martin Ivan (Precedens, Kamil Střihavka, Krucipüsk) a klávesista Michal Nejtek (AGON Orchestra, David Koller Band).

Legendární rockový kytarista Michal Pavlíček složil celou řadu melodicky působivých balad, rockových opusů, dále symfonickou a scénickou hudbu se zcela původním rukopisem k řadě televizních inscenací, celovečerních filmů, seriálů, divadelních představení a muzikálů. Právem je pokládán za výraznou osobnost české i zahraniční hudební scény. Širší veřejnosti je známý především svým působením v Pražském výběru či ve skupině Stromboli, kde představil i svou snivější tvář. Jeho neskonalý talent navíc podtrhuje i řada vítězství a ocenění v odborných anketách. Je totiž nejen držitelem ceny Anděl, ale také získal několik nominací na cenu Grammy.

Koncert Michala Pavlíčka a Tria se koná ve čtvrtek 5. srpna od devatenácti hodin v areálu šumperského Pavlínina dvora. Vstupné v předprodeji je 350 korun, v den akce poskočí na 400 korun.

AKTUALIZOVÁNO 5. srpna DK Šumperk: „Ze zdravotních důvodů musí být koncert Michala Pavlíčka přeložen na pondělí 20. září,“ sdělila produkční Michaela Horáková.

Autor: red., M. Horáková - DK

Fotogalerie

pozvánka - Michal Pavlíček            zdroj: DK

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Fotek: 54
Přidáno: 14.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Fotek: 45
Přidáno: 14.09.2021

ŠumpeRun 2021 III

ŠumpeRun 2021 III

Fotek: 77
Přidáno: 12.09.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.