Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 20 / 9 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

RunCzech otevírá registrace na adidas Běh pro ženy pět kilometrů

07. února 2019 - 10:46

Zpět na seznam článků

Atmosféra podvečerního běhu centrem Prahy bude jedinečná

RunCzech otevírá registrace na adidas Běh pro ženy pět kilometrů

RunCzech otevírá registrace na adidas Běh pro ženy pět kilometrů zdroj foto: RunCzech

První zářijovou sobotu se ulice osvětlené večerní Prahy zaplní tisíci běžců a diváků podél trati. Pojďte si užít největší běžecký mejdan podzimu! V sobotu 7. září v osmnácti hodin odstartuje z náměstí Republiky běh, který je jediným velkým závodem v Praze určeným výhradně ženám, včetně dívek od dvanácti let.

Domluvte se s kamarádkami a kolegyněmi a pojďte se proběhnout! Na čas, jen tak pro radost anebo oslnit v novém běžeckém oblečení! Vzdálenost je tak akorát (pět kilometrů, takže nemusíte mít natrénováno, abyste si závod užily, a přitom ho zvládly uběhnout v časovém limitu padesáti minut. Novinkou pro letošní rok je možnost registrovat se ve dvojici - budete tak mít černé na bílém, že v tom nejste sama. Navíc můžete svému týmu vymyslet vtipný název a v ceně startovného je tričko.

Mužům organizátoři vstup na trať zakázali, takže budete mít dostatek místa samy pro sebe. Jejich přítomnost vám ale chybět nebude. Budou vás totiž obdivovat a podporovat jako diváci podél trati a těšit se na vás za cílovou páskou. Závod se koná v rámci tradičního Birell Grand Prix Praha. Tento rok na všechny zástupkyně něžného pohlaví čekají speciální medaile, spousta aktivit a zajímavostí od našich partnerů.

RunCzech otevírá registrace na adidas Běh pro ženy pět kilometrů zdroj foto: RunCzech

Pokud jste si dala jako novoroční předsevzetí, že začnete aktivně žít, je běh ta nejsnazší cesta, jak začít. Pražský závod pro vás může být velmi dobrou motivací u běhu vydržet od zimy až do babího léta a zúčastnit se některých nebo všech závodů RunCzech v letošním roce. A aby se vám lépe trénovalo, najděte si aktivní kamarádku, pozvěte sestru, maminku či dokonce babičku a vyběhněte.

Autor: red., Diana Rybachenko

Fotogalerie

RunCzech otevírá registrace na adidas Běh pro ženy pět kilometrů    zdroj foto: RunCzech

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.