fitnesskotelna
Rakousko
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 06. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jak jezdí nejen motorkáři přes Červenohorské sedlo

05.07.2020 - Jak jezdí nejen motorkáři přes Červenohorské sedlo -...

Počasí

06.07.2020 - Pondělí

Teplota: 23 / 16 - Oblačno

07.07.2020 - Úterý

Teplota: 19 / 12 - PoloJasno

fitnesskotelna

RunCzech spouští registrace na unikátní závody na letištích

18. června 2020 - 07:09

Zpět na seznam článků

První série závodů začíná koncem června

RunCzech spouští registrace na unikátní závody na letištích

ilustrační snímek zdroj foto: RunCzech

Před pár dny spustili organizátoři běžeckých závodů projekt „Česko běží dál“. Zatím spustili letní výzvu na 90 Mattoni FreeRun trasách po celé republice, ale tím zdaleka nekončí. RunCzech připravil několik sportovních akcí pro širovkou veřejnost na originálních místech, kde se za normálních okolností neproběhnete. Právě dnes se spouští registrace na závody na letištích - Runway Run Karlovy Vary a Runway Run České Budějovice.

První série závodů proběhne v Karlových Varech. V sobotu 27. června odstartuje v 21 hodin na karlovarském letišti Sunset Run na pět kilometrů. Natěšení běžci si tak po dlouhých měsících užijí startovní čísla s čipem, který jim změří oficiální čas a hlavně medaili v cíli. Atmosféru podpoří zacházející slunce a hlavně unikátní místo, kde se poběží. V neděli 28. června si mohou svou pětku zaběhnout ranní ptáčata, jelikož v 8:30 odstartuje Breakfast Run. Pak už bude letiště patřit hobby běžcům, celým rodinám a hlavně dětem. Bambini Run pro ty nejmenší bude zahájen v 9:45 a dm Family Run na 3 kilometry v 10:30. Tyto dva běhy nejsou závodní, přesto bude všechny účastníky v cíli čekat dárek.

České Budějovice přivítají běžce v pátek 10. července. Program bude obdobný tomu karlovarskému: ve 21:00 odstartuje pětikilometrový Sunset Run a další den se poběží Breakfast Run, Bambini Run a dm Family Run. V obou městech se můžete těšit na doprovodný program a na vyžití pro celou rodinu. Navíc si budete připadat, jako když letíte na dovolenou. Své číslo si vyzvednete na check-inu, projdete kontrolním rámem ke gatu a po trase vás povedou letištní auta Follow me.

Vše bude probíhat podle aktuálních nařízení vlády ČR. Registrace jsou již otevřené na webu RunCzech a kapacita běžců na každý závod je omezená. „To ale ještě stále není vše, co si RunCzech pro své běžce na léto připravil. Už nyní si můžete ve svých kalendářích označit akci o víkendu v Praze 18. - 19. července a sobotu 1. srpna v Plzni, kdy se uskuteční další originální závody,“ dodává Diana Rybachenko.

Autor: red., Diana Rybachenko - RunCzech, zdroj foto: RunCzech

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: RunCzech

Další články z rubriky

Zrušení pražských závodů RunCzech 2020

Zrušení pražských závodů RunCzech 2020

Osobní sdělení předsedy organizačního výboru

Welzlův kvadriatlon v Zábřeze

Welzlův kvadriatlon v Zábřeze

Organizátoři připravují desátý ročník

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.