Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

Salith Šumperk vs HC Rebel Havlíčkuv Brod 4 : 7

29. srpna 2012 - 09:25

Rebelové si odvezli skalp Draků

Salith Šumperk vs HC Rebel Havlíčkuv Brod foto:sumpersko.net

V úterý 28.srpna přivítali Draci na svém ledě, v rámci přípravného utkání, HC Rebel Havlíčkův Brod.

Draci

Lépe do utkání vkročili hosté když ve čtvrté minutě Endál přihrál Vondráčkovi a ten na dvakrát nedal Vajnerovi šanci.

Rebelové

Nepřesná hra domácích umožnila hostům opět skórovat a ve dvanácté minutě zápasu, kdy tentokrát Ondráček zvyšoval na 0:2. Draci zbraně nesložili a ještě v téže minutě snižoval Vrdlovec po přihrávce Brunce 1:2. V závěrečné minutě zápasu srovnal na 2:2 Novotný. Do konce první třetiny již žádná branka nepadla.

Ve druhé třetině Rebelové pokračovali v sázení branek do sítě Vajnera. Nejdříve to byl ve 30 minutě Endál, který zvyšoval na 2:3. Následující minutu přidal další branku do domácí sítě Meidl po přihrávce Třetiny 2:4. Na tuto branku stačil ještě zareagovat kapitán domácích Holík, který ve 34.minutě zasunul svůj projektil pod horní tyčku Opršalovi branky 3:4.

fanoušci
Třetí třetina se Drakům nevyvedla dle jejich představ. Nejdříve ve 46.minutě srovnal stav zápasul Haas po přihrávce Červenky na 4:4, ale to bylo také vše do konce zápasu. Naopak Rebelové byli při chuti a přidali další nálože do domácí branky. V 54.minutě zvyšoval Ondráček na 4:5, v 56.munutě přidal Polodna na 4:6 a závěrečný debakl pro domácí završil Poruba na 4:7.

hra

Celý zápas se vyznačoval velkým množstvím vyloučených hráčů na obou stranách a s touto nedisciplinovaností se zápasy vyhrávat opravdu nedají. FOTOGALERIE ZDE Domácím hráčům scházela rychlost a důraz před Opršalovou brankou. Útočníkům naopak napadání hostů při rozehrávce v jejich třetině a v kombinaci s velkou nepřesností rozehrávek ve středním pásmu byla prohra zasloužená. Nad výkonem mužstva není třeba lámat hůl jsme přece zatím v přípravě a hráči se musí poučit z chyb, kterých se během úterního zápasu dopustili.

Třetiny: 2:2, 1:2, 1:3.
Branky a nahrávky: 12. Vrdlovec (Brunec), 20. Novotný (Stoklasa), 34. Holík (Haas, Haloda), 46. Haas (Červenka) - 4. Vondráček (Endál), 12. Ondráček (Novotný, Kostourek), 30. Endál (Ostčil, Vondráček), 31. Meidl (Třetina), 54. Ondráček (Endál, Kostourek), 56. Polodna (Protivný, Meidl), 58. Morava (Ondráček, Rytnauer Rozhodčí: Kubičík - Adamec, Poruba Vyloučení: 8:12 Využití: 2:2

Sestava:
Šumperk - Vajner - Pastor, Suchý, Gewiese, Holík, Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Blinka, Hulva, Haas, Červenka, Vrána, Stoklasa, Půhoný, Vrdlovec, Haloda
H.Brod - Opršal - Ostrčil, Soldán, Protivný, Pavlík, Novotný, Morava, Blažek, Jelínek, Vondráček, Knotek, Endál, Polodna, Třetina, Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Musil, Štěpánek, Fiedler

Domácí hráči pokračují v dalším přípravným zápasem již tuto středu v 17:00 hodin, kdy na Tyršově stadionu přivítají KS Nesta Toruň. Přijďte i vy podpořit domácí Draky.