Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 20. října 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zábřežská základní škola oslavila „čtyřicátiny“

19.10.2018 - Zábřežská základní škola oslavila...

Počasí

Zataženo

20.10.2018 - Sobota

Teplota: 14 / 5 - Zataženo

SkoroJasno

21.10.2018 - Neděle

Teplota: 13 / 4 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šance pro malé fotbalisty a fotbalistky v Šumperku

12. září 2014 - 09:18

Zpět na seznam článků

V pátek 19. září se koná nábor nových hráčů

Šance pro malé fotbalisty a fotbalistky v Šumperku

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

V měsíci září 2014 proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.

Zkuste to právě v Šumperku v pátek 19. září od 8.00 do 14.00 hodin!

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Akce se konala již květnu a členy FAČR se stalo během krátké doby 6 148 nových fotbalistů. Česká fotbalová asociace podpoří tuto akci částkou 2,9 milionů korun ze systému členství FAČR za rok 2013 a využije tak část členských příspěvků k podpoře získání nových členů. „Částka bude využita na pořádání náborových akcí v rámci OFS, nákup fotbalového vybavení pro děti a 5 tisíc kusů triček, které si děti odnesou domů jako dárek,“ uvedl trenér Bohdan Hecl.

Kluci i holky narození v roce 2007 navíc mají letos možnost získat dárek od firmy PUMA v podobě sportovní tašky, fotbalového míče, reprezentačního dresu a trenýrek a lahve na pití, to vše v případě, že se stanou členy Fotbalové asociace České republiky v rámci akce Můj první gól. „Akce se zúčastní celkem 250 dětí ze základních škol Sluneční, Hluchák a na Šumavské ulici. Plus 3 MŠ. Více školních zařízení jsme již neoslovovali, protože by se to už organizačně nedalo zvládnout. Pro velkou organizační náročnost se budou na chodu podílet 10 mládežnických trenérů a 10 hráčů dorostu, kteří se pro tento účel musí vyvázat z pracovního a vyučovacího procesu,“ dodal Hecl

Autor: red.,B.Hecl

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.