Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 16. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných organizacích

15.04.2024 - Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných...

Počasí

16.04.2024 - Úterý

Teplota: 12 / 7 - Zataženo

17.04.2024 - Středa

Teplota: 10 / 5 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Série besed Element Talks o umělé inteligenci

16. února 2024 - 10:46

Zpět na seznam článků

Vývoji IT, gamingu a desingu

Série besed Element Talks o umělé inteligenci

ilustrační snímek zdroj: archiv upol - V. Duda

V coworkingu univerzitní budovy Envelopa Hub bude každé dva týdny probíhat cyklus pravidelných setkání Element Talks. Besedy se špičkovými experty z oblasti umělé inteligence, herního průmyslu, vývoje IT a designu pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (UP).

První z nich na téma Game Development se koná již 21. února v 18 hodin. „Element Talks přináší do našeho nově otevřeného coworkingu dynamiku a inspiraci. Chtěli jsme vytvořit cyklus akcí, který by byl zajímavý pro nadšence do IT, nových technologií a designu. Besedy budou založeny na interakci s publikem a umožní příchozím rozšířit síť kontaktů. To je koneckonců smyslem všech akcí v Elementu – propojovat a nabídnout prostor pro výměnu nápadů,“ představila koncept manažerka Element Coworkingu Roksolana Ilnycka.

O dva týdny později, 6. března, se od vývoje her přesuneme k jejich designu a jedním z řečníků bude český dabér Richard Wágner, který dabuje pro Netflix a zapůjčil hlas hlavní postavě výše zmiňované hry Kingdom Come Deliverance.

Akce v prostorách budovy Envelopa Hub, Centra inovací a transferu technologií UP, pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci ve sdíleném pracovním prostoru Element Coworking. Cyklus Element Talks vzniká ve spolupráci s vývojářským studiem Beecode a grafickým designérem Filipem Smékalem. Na jednotlivé besedy je potřeba se registrovat. 

Autor: red., E. Havrlant, zdroj foto: archiv upol - V. Duda

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv upol - V. Duda

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.