Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 28. ledna 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vloni inspektoři zjistili jediný nevyhovující burčák

28.01.2022 - Vloni inspektoři zjistili jediný nevyhovující burčák -...

Počasí

28.01.2022 - Pátek

Teplota: 2 / 0 - prehanky-Sníh

29.01.2022 - Sobota

Teplota: 4 / -1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Skauti,drobné zvířectvo,automobiloví veteráni uprostřed Zábřehu

22. dubna 2014 - 20:50

Zpět na seznam článků

Májový jarmark chystá novinky

Skauti,drobné zvířectvo,automobiloví veteráni uprostřed Zábřehu

pozvánka

Tradičně bohatá nabídka občerstvení, nejrůznějšího jarmarečního zboží, pestrý kulturní program i lunapark čeká na návštěvníky letošního zábřežského májového jarmarku, který se uskuteční ve čtvrtek 1.května v okolí kulturního domu.

Spoustu zábavy si užijí zejména děti, které se mohou těšit nejen na oblíbené atrakce, ale i pohybové aktivity a výtvarné dílny připravené domem dětí a mládeže Krasohled. Každý z návštěvníků jistě ocení výstavu drobného hospodářského zvířectva, kterou nabídne místní svaz chovatelů, nebo ukázku vojenských automobilových veteránů. „Ještě větší prostor než v minulosti dostanou zábřežské skautské oddíly, jež se budou prezentovat nejen formou táborové osady, ale i nabídkou řady interaktivních stanovišť včetně lezecké stěny,“ přibližuje Zdeněk David ze Zábřežské kulturní, která akci organizuje.

ilustrační snímek zdroj:zk

Kulturní program, který začne na pódiu před kulturním domem už v devět hodin ráno, nabídne vystoupení dua Vašek a Pepa, orchestru Junior Big Band základní umělecké školy a hudebních skupin Katapult revival, Dvacet facek a Atom. „Novinkou, připravenou k výročí 760 let města, bude celodenní filmová scéna v sále kulturního domu mapující novodobou historii Zábřeha,“ doplňuje Zdeněk David. Materiály z archivu Jana Šmída, Martina Strouhala a klubu filmových amatérů nabídnou řadu unikátních záběrů.

Organizátoři akce upozorňuji, že v souvislosti s pořádáním jarmarku dojde k úplné uzavírce části ulic Československé armády, Postřelmovská a náměstí Osvobození po křižovatku s ulicí Školská. 

Autor: red.,zk.

Fotogalerie

pozvánka

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Zima v Jeseníkách 2021

Zima v Jeseníkách 2021

Fotek: 18
Přidáno: 19.12.2021

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Fotek: 73
Přidáno: 11.11.2021

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.11.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.