Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 15. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh

15.10.2019 - Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh -...

Počasí

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - Oblačno

16.10.2019 - Středa

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Sliboval zhotovení střechy! Řemeslník nebo podvodník?

31. srpna 2016 - 10:14

Zpět na seznam článků

Poškozena byla žena ve Velkých Losinách a muž v Petrově nad Desnou

Sliboval zhotovení střechy! Řemeslník nebo podvodník?

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Kriminalisté na Šumpersku se zabývají případem, kdy je podezřelým ze spáchání trestného činu podvod je čtyřicetiletý muž ze Zlínska.

V dubnu letošního roku uzavřel ve Velkých Losinách s majitelkou rodinného domu ústní smlouvu o dílo. „Předmětem smlouvy bylo provedení klempířských prací na domě a také zhotovení stříšky před vstupem do domu. Od ženy převzal hotovost ve výši přes 20 tisíc korun, jednak na materiál, jednak za práci,“ uvedla tisková mluvčí šumperské policie Marie Šafářová.

 Dílo měl do týdne zhotovit. „Do současné doby však nic neudělal, peníze nevrátil a stále slibuje, že smluvenou zakázku provede,“ upřesnila policejní mluvčí.

V červenci letošního roku uzavřel další ústní smlouvu s majitelem rodinného domu v Petrově nad Desnou. „Předmětem této smlouvy bylo dodání plechové krytiny na střechu v hodnotě 18 tisíc korun, přičemž peníze inkasoval předem,“ informovala mluvčí.

Dosud však krytinu nedodal, ani nevrátil peníze a s různými výmluvami oddaluje termín dodání. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení. Dle trestního zákoníku lze za tento trestný čin uložit mimo jiné trest odnětí svobody až na dvě léta,“ sdělila Marie Šafářová.

 

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.