Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 23. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře

22.07.2019 - VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře -...

Počasí

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Oblačno

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Smrtelný pracovní úraz v Bedřichově

20. června 2016 - 19:12

Zpět na seznam článků

Muže zavalil strom

Smrtelný pracovní úraz v Bedřichově

ilustrační snímek zdroj foto: ZZS Olk.archiv

Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje přijala krátce po desáté hodině v pondělí 20. června informaci o pádu stromu na muže u obce Oskava směr Bedřichov. „Na místo ihned vyrazila posádka rychlé lékařské pomoci výjezdového stanoviště Šumperk. V době našeho příjezdu byla již hasiči zahájena laická resuscitace,“ uvedla tiskový mluvčí krajských záchranářů Zdeněk Hošák, který upřesnil: „Dvaašedesátiletý muž utrpěl devastující poranění hrudníku, zranění neslučitelné se životem.

U tragické události v Bedřichově také profesionální hasiči z Uničova a dobrovolní hasiči z Libiny. „Hasiči po příjezdu zjistili, že muže zpod stromu vyprostili kolegové, kteří ho na kraji lesa objevili. Zahájili ihned resuscitaci a hasiči je postupně vystřídali,“ uvedla tisková mluvčí krajských hasičů Vladimíra Hacsiková.

Za použití automatického externího defibrilátoru se muže pokoušeli oživit. „To se jim však nepodařilo a po příjezdu zdravotnické záchranné služby lékař konstatoval, že muž utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ informovala mluvčí. Zásah na místě hasiči ukončili po jedenácté hodině.

Autor: red., Z. Hošák. V. Hacsiková,

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: ZZS Olk.archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.