Pondělí 17. května 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody

17.05.2021 - Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody - Květnová...

Počasí

17.05.2021 - Pondělí

Teplota: 13 / 10 - obcasny-Déšť

18.05.2021 - Úterý

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

Společnost Blues Alive převzal nový majitel

25. dubna 2021 - 12:39

Zpět na seznam článků

Hudební promotér Štěpán Suchochleb

Společnost Blues Alive převzal nový majitel

Blues Alive zdroj foto: archiv sumpersko.net

Mezinárodně uznávaný festival Blues Alive, který hostí v polovině listopadu město Šumperk už pětadvacet let, má nového šéfa.

Před zraky kompletního vedení města v čele se starostou Tomášem Spurným předal původní majitel Vladimír Rybička svou společnost do rukou hudebního promotéra a dlouholetého spolupracovníka Štěpána Suchochleba. „Čas běží a sil ubývá, je čas dát Blues Alive do mladších rukou. Štěpán Suchochleb se podílel na organizaci festivalu přes dvacet let, má zkušenosti i s jinými festivaly, domnívám se, že Blues Alive předávám do správných rukou,“ okomentoval změnu Vladimír Rybička.

Mgr. Vladimír Rybička - ředitel festivalu zdroj foto: archiv sumpersko.net

Štěpán Suchochleb potvrdil, že i nadále počítá s tím, že festival zůstane v Šumperku. „Chtěl bych se více věnovat tomu, aby festivalové dění bylo rozloženo tak, aby návštěvníci festivalu měli bluesový program po celý den. Rád bych se proto spojil i s dalšími kulturními institucemi ve městě,“ uvedl nový majitel společnosti Blues Alive. 

BA 2018 zdroj foto: archiv sumpersko.net

Zároveň také potvrdil, že připravuje letošní ročník Blues Alive, zda se uskuteční, však bude záležet na momentální epidemiologické situaci. „Vladimír Rybička zůstává ředitelem festivalu a plnohodnotným členem přípravného týmu, který už léta pracuje ve vyladěném složení Vladimír Rybička (ředitel), Ondřej Bezr (dramaturg) a Štěpán Suchochleb (booking agent). Nemění se ani místo konání festivalu ani tým dalších spolupracovníků. Děkujeme všem fanouškům za podporu, přejeme pevné zdraví a doufáme, že se nejpozději v listopadu uvidíme,“ uvedla mluvčí společnosti.

Autor: red., mus , BA, foto: archiv sumpersko.net - M. Jeřábek

Fotogalerie

Blues Alive              zdroj foto: archiv sumpersko.net

Další články z rubriky

Pobaví Mikulov opět Šumperk?

Pobaví Mikulov opět Šumperk?

Záleží na epidemiologické situaci

Valérie Zawadská v Šumperku

Valérie Zawadská v Šumperku

Prozradí, o čem se neví ….

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.