Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 18. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové příměstské tábory v Šumperku

18.05.2022 - Nové příměstské tábory v Šumperku - Dům kultury...

Počasí

18.05.2022 - Středa

Teplota: 18 / 6 - SkoroJasno

19.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 21 / 5 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Stovky oborů na Univerzitě Palackého stále přijímají přihlášky

29. dubna 2022 - 06:40

Zpět na seznam článků

Podrobnosti jsou na webu UP

Stovky oborů na Univerzitě Palackého stále přijímají přihlášky

ilustrační snímek zdroj foto:upol

I přesto, že byl termín podání přihlášek na značnou část studijních programů Univerzity Palackého v Olomouci (UP) 15. března, na některé obory se lze ještě přihlašovat. Stále je možné vybírat z desítek bakalářských, navazujících magisterských i magisterských programů. Na všech osmi fakultách se dá hlásit také na více než 230 doktorských programů. Uprchlíci z Ukrajiny mají nově možnost bezplatného studia vybraných bakalářských a navazujících oborů v češtině.

E-přihlášku ke studiu na UP si zájemci mohou podat ještě na většinu studijních programů cyrilometodějské teologické fakulty, a to do 30. dubna. Pro programy sociální práce a mezinárodní sociální a humanitární práce pak teologická fakulta otevře druhé kolo od 20. června do 31. července. Přírodovědecká fakulta otevřela druhé kolo přijímacího řízení na vybrané obory do 11. července.

Uprchlíci z Ukrajiny si mohou podat bezplatnou přihlášku na přírodovědeckou fakultu v rámci druhého kola přijímacího řízení, tedy do 11. července, a na vybrané programy filozofické fakulty v termínu od 15. května do 30. června.

K doktorskému studiu na UP se dá přihlašovat na přírodovědeckou a filozofickou fakultu do 30. dubna, na lékařskou do 13. května a na teologickou, pedagogickou, právnickou, fakultu zdravotnických věd a fakultu tělesné kultury do 31. května. Na přírodovědecké fakultě pak bude spuštěno ještě druhé kolo, a to od 1. června do 15. srpna. Na programy vyučované v cizích jazycích se dá podat přihláška do konce dubna až srpna v závislosti na fakultě.

Kompletní přehled aktuální studijní nabídky je k dispozici v katalogu na webu UP, stačí vybrat typ studia a zaškrtnout políčko „pouze otevřené studijní programy.“

Autor: red., E. Havrlant, foto: archi upol

Fotogalerie

ilustrační snímek             zdroj foto:upol

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Kapela Jelen v Šumperku

Kapela Jelen v Šumperku

Fotek: 67
Přidáno: 23.04.2022

Princezky a princezny v silničním muzeu

Princezky a princezny v silničním muzeu

Fotek: 39
Přidáno: 15.04.2022

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Fotek: 68
Přidáno: 11.04.2022

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.