Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 04. dubna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vulgarismy a pokus o fyzické napadení kvůli nošení roušky v Jeseníku

03.04.2020 - Vulgarismy a pokus o fyzické napadení kvůli nošení...

Počasí

04.04.2020 - Sobota

Teplota: 11 / 0 - PoloJasno

05.04.2020 - Neděle

Teplota: 13 / 2 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Studenti UP Olomouc přispěli na proočkování dětí v rozvojových zemích

09. listopadu 2016 - 08:39

Zpět na seznam článků

Adopcí papenek UNICEF se jim podařilo zajistit přes třináct tisíc korun

Studenti UP Olomouc přispěli na proočkování dětí v rozvojových zemích

Rektor UP Olomouc profesor Jaroslav Miller adoptuje panenku UNICEF zdroj foto: D. Jurková

Letošní konference Univerzity Palackého v Olomouci UP Business Camp nebyla jen o sociálním podnikání, marketingu a startupech. Přes třináct tisíc korun se podařilo pořadatelům od dárců vybrat adopcí panenek.

networking zdroj foto: D. Jurková

Výtěžek putuje organizaci UNICEF, která proočkuje 22 dětí v rozvojových zemích proti smrtelným dětským chorobám. „Podařilo se nám zajistit očkování pro více jak dvě desítky dětí. Děkujeme všem, kteří se do kampaně zapojili, za podporu. Velice nás potěšilo, že zájemci panenky nejen adoptovali, ale především panenky sami vyráběli a nosili nám je do Vědeckotechnického parku. Každým rokem se díky očkování podaří zachránit život až tří milionům dětí. I my v Olomouci jsme tak přispěli na dobrou věc,“ řekl za pořadatele UP Business Campu ředitel Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého Jiří Herinek. „Panenky, které se nepodařilo prodat přímo na konferenci, si převzala výkonná ředitelka UNICEF Pavla Gomba. Organizace bude panenky dále nabízet na svých stránkách k adopci,“ dodal.

Pavla Gomba z UNICEF přebírá poukaz z adopce panenek zdroj foto: D. Jurková

UP Business Camp byla jednodenní konference pro studenty, začínající podnikatele a firmy o cestě k úspěšnému podnikání. Uskutečnila se v sobotu 5. listopadu v aule Právnické fakulty Univerzity Palackého.

Dadej workshop účastník zdroj foto: D. Jurková

Stovce účastníků konference nabídla kvalitní řečníky, kteří se podělili o své bohaté zkušenost a reflektovali nejnovější trendy v online marketingu, sociálním podnikání, zakládání startupů nebo crowdfundingu.„Děkuji za milé pozvání na konferenci, za konkrétní podporu i spoustu nádherných panenek, které se narodily v Olomouci a jistě co nejdříve najdou nový domov,“ uvedla Pavla Gomba, výkonná ředitelka UNICEF, která byla v roce 2013 a 2014 podle magazínu Forbes 35. nejvlivnější ženou České republiky.

Autor: red., D. Jurková

Fotogalerie

Rektor UP Olomouc profesor Jaroslav Miller adoptuje panenku UNICEF      zdroj foto: D. Jurková

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.