Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných organizacích

15.04.2024 - Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných...

Počasí

15.04.2024 - Pondělí

Teplota: 15 / 11 - obcasny-Déšť

16.04.2024 - Úterý

Teplota: 12 / 7 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Sudový turnaj ve volejbale

08. července 2023 - 16:34

Zpět na seznam článků

V Horních Studénkách

Sudový turnaj ve volejbale

pozvánka zdroj: FB akce

Sportovní klub a přátelé volejbalu pořádají již 48. ročník populárního Sudového turnaje, který se uskuteční ve dnech 14. -16.-července na hřištích v Horních Studénkách. Již od roku 1976 se sjíždějí přátelé volejbalu z celé republiky i ze zahraničí na tento turnaj. Hrávali zde v minulosti extraligoví hráči i aktivní reprezentanti.

Turnaj je specifický tím, že hrají smíšená družstva mužů a žen. Dříve se družstva losovala z poháru, a nyní jsou vybrána počítačovým programem. Kouzlo je v tom, že nikdo předem neví, s kým bude hrát.

Celá akce začíná již v pátek v 17.00 hodin zapálením táboráku a karnevalem se skupinou MÉĎA BAND. V sobotu a v neděli od 8.30 probíhají volejbalová klání, která vyvrcholí v neděli ve 13.30 hodin vlastním finále. Vítěz obdrží putovní dřevěný pohár, na němž jsou zapsáni vítězové všech ročníků, dále sud piva a další hodnotné ceny.

Sobotní večer je tradiční diskotéka D.J. Rosťu Pavelky, letos na přání, pivní štafeta a další soutěže.

Letos se účastníci mohou v průběhu akce těšit na speciální velké překvapení. Po celou dobu je připraveno pro účastníky a diváky bohaté občerstvení včetně vyhlášené domácí kuchyně. Všichni jste srdečně zváni třetí víkend v červenci do Horních Studének, který je pevným datumem této akce.

Autor: red., mus

Fotogalerie

pozvánka             zdroj: FB akce

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.