Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 03. února 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Horská služba vyhlásila v Jeseníkách 3.stupeň lavinového nebezpečí

03.02.2023 - Horská služba vyhlásila v Jeseníkách 3.stupeň...

Počasí

03.02.2023 - Pátek

Teplota: 3 / -1 - Sníh

04.02.2023 - Sobota

Teplota: 3 / -2 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumná jízda 2014 startuje v neděli

07. června 2014 - 08:57

Zpět na seznam článků

Akce pro špičkové závoďáky i volnočasové cyklisty

Šumná jízda 2014 startuje v neděli

pozvánka

Čtvrtý ročník závodu a čtvrtý závod v pořadí seriálu Jesenický šnek 2014 části MTB na horských kolech pro širokou veřejnost klepe na dveře. Již v neděli 8.června se roztočí kola a drapáky se zatnou do terénu v oblasti Šumného potoka.

Cyklistické klání se základnou u hotelu Nodus začne v 10 hodin startem nejmladších účastníků do čtyř let, děti s odrážedly , tříkolkami a plastovými motorkami uvedou cykloklání k životu. Tratě budou připraveny v Dětřichově, v okolí Nodusu.

Šumná jízda 2013

Dětské závody jsou součástí cyklistického seriálu pro děti Jesenický šneček 2014, přičemž účastníci sbírají body do celkového žebříčku. Děti mají startovné zdarma, i tak bude na prezentaci kasička pro dobrovolné vstupné. Odměnou za jejich nasazení jim bude ocenění pro nejlepší tři závodníky v každé kategorii, diplomy a medaile, drobné občerstvení a pití, dětská tombola a startovní číslo. Předpokládaný konec dětských závodu je v poledne, včetně vyhlášení.

Šumná jízda 2013

Úderem poledne vypukne pravá cykloatmosféra, hromadnou jízdou se závodní peloton přesune za doprovodným vozidlem do Adolfovic na start Šumné jízdy 2014. Hlavní trať měří 30km, projíždí se okolím Šumného potoka, dále po stopách německých bunkrů ze světové války a průjezdním místem je také Starý Rejvíz.

Na hlavní trati budou připraveny dvě možnosti se občerstvit, dobrou atmosféru podpoří organizátor vhodně umístěnými kontrolami. Hlavní závod bude rozdělen na kategorie A, B, C, D, E, ŽA a ŽB, letos poprvé budou ženy rozděleny na kategorii do 40 a nad 40 let. Kategorie E je možností pro muže nad 60 let. Kdo si netroufá na hlavní závod, nemusí zoufat, na trati 20km je možnost se jak vyzávodit tak relaxačně projet v kategorii OPEN, rozdělené na muže/ženy. Pro kategorii G a H – starší žáci je připravena trať 8 a 12km.

Šumná jízda 2013

Pro zúčastněné bude za symbolické startovné 100korun v cíli připraven gulášek, uzená žebra, klobáska, steaky, koláče, ovoce, pivínko a kofča. Ocenění získají nejlepší tři v každé kategorii.

Autor: red,L.Chmelař, zdroj foto:JŠ

Fotogalerie

pozvánka
ilustrační snímek               zdroj:Jesenický šnek

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.