Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperáci těšte se! Radečci zahrají na střeše divadla, po deseti letech!

13. srpna 2012 - 12:46

Zpět na seznam článků

„KONCERT NA STŘEŠE“ a zazní i Pozdrav z opičích hor

Šumperáci těšte se! Radečci zahrají na střeše divadla, po deseti letech!

O5 a Radeček zdroj foto:o.p.

Hudební skupina O5 a Radeček se rozhodla vrátit na střechu šumperského divadla. Před deseti roky zde koncertovala pravidelně. Nyní se chtějí Radečci na střechu vrátit. „Byl to vždycky super zážitek, koncerty na střeše měly kouzelnou atmosféru. V poslední době se nás pár kamarádů ptalo, proč jsme vlastně přestali na střeše hrát a my jsme zjistili, že ani nevíme. A tak nás napadlo, že je nejvyšší čas se na střechu vrátit,“ říká zpěvák Tomino Polák.

O5 a Radeček zahrají na střeše šumperského divadla v pátek 14. září od půl osmé večer. Pod širým nebem zazní známé hity ve speciálních akustických úpravách. Kapela se ovšem chystá zahrát také písně z nové desky Pozdrav z Opičích hor, kterou by dokonce už měli mít fanoušci na koncertě k dispozici.

Pozdrav z opičích hor

„Stejně jako před deseti rokama, i tentokrát to bude na střeše takový neformální koncert. Některé věci si nacvičíme, ale pár písniček zahrajeme i na přání, takže to bude celé trochu improvizace,“ říká s úsměvem zpěvák „Radečků“ Tomino. „Někdy na začátku září nám vyjde nová deska, takže na střeše už bychom ji měli mít s sebou!“ dodal. Jako host vystoupí na střeše divadla písničkář Vojta Kroupa.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune do divadelního sálu Na Hrádku. Vstupenky v ceně 120 korun jsou k mání v předprodeji v Domě kultury, v divadle a na webových stránkách ZDE.

 

 

Autor: red.,o.p.

Fotogalerie

O5 a Radeček             zdroj foto:o.p.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.