Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 20. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové – lázních

19.03.2019 - Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové –...

Počasí

Jasno

20.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 0 - Jasno

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperská Revival Invaze

01. července 2013 - 10:30

Zpět na seznam článků

Zahraniční hvězdy, ale i jediný oficiální Olympic revival

Šumperská Revival Invaze

Šumperská Revival Invaze

Jedna z nejlepších českých revivalových formací Absolute Jon Bon Jovi revival představí svou koncertní show poprvé v Šumperku na přehlídce Revival Invaze. Pátý ročník oblíbené hudební akce se uskuteční v pátek 23. srpna od sedmi hodin večer v Pavlínině dvoře v Šumperku.

Absolute Jon Bon Jovi revival

Vedle napodobitelů americké poprockové legendy, kteří se věnují věrné interpretaci nejslavnějších hitů z 80. a 90. let a vizuální povahu živých vystoupení přebírají ze slavných koncertů v USA, naservírují pořadatelé ještě další dva revivaly. Se skupinou Nightwish revival si posluchači připomenou největší hity této metalové legendy, a to ve věrném podání špičkových českých muzikantů.

„Závěr přehlídky bude patřit jako vždy zlidovělým hitům nějaké oblíbené české kapely. V minulých letech si publikum zařádilo u Kabátů nebo Tří sester a tentokrát se můžeme těšit na jediný oficiální revival skupiny Olympic,“ podotkl dramaturg DK Šumperk Ondřej Polák.

Revival Invaze

„Přestože nám na akci skoro pokaždé pršelo, revivalová přehlídka má i tak pravidelnou přízeň publika a atmosféra je fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt. Kdo přijde, určitě nebude litovat,“ zve ředitel domu kultury Vladimír Rybička.

Revival Invaze se koná v pátek 23. srpna od 19 hodin na Pavlínině dvoře v centru Šumperka. Vstupné na festival je 150 korun v předprodeji. On-line rezervace vstupenek ZDE

 

Fotogalerie

Šumperská Revival Invaze

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.