Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 16. prosince 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Seniorku v Chromči okradli o úspory

15.12.2018 - Seniorku v Chromči okradli o úspory - Policie hledá...

Počasí

PoloJasno

16.12.2018 - Neděle

Teplota: 0 / -3 - PoloJasno

Zataženo

17.12.2018 - Pondělí

Teplota: 1 / -3 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperská městská policie informuje

24. června 2013 - 21:17

Zpět na seznam článků

Tiskový servis za období od 17. do 23. června

Šumperská městská policie informuje

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

Dne 17. června v 03.30 hod. bylo oznámeno ženou, že její sousedka, starší žena s pohybovými problémy, již asi dvě hodiny bouchá a neotvírá. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která přivolala příslušníky HZS Ol. kraje, kteří byt otevřeli. V bytě byla nalezena žena, ležící na zemi, která nemohla bez cizí pomoci vstát. Neutrpěla žádné zranění, nestěžovala si na žádné bolesti, jakékoliv ošetření odmítla.

Dne 17. června byli zadrženi v prodejně Kaufland dva muži, kteří odcizili přepravky s prázdnými lahvemi. Při projednávání věci jeden z nich z místa uprchl. Druhý muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR. Oba muži byli již v posledních třech letech za krádež potrestáni, Policie ČR bude proto věc šetřit pro podezření ze spáchání trestného činu.

Ve dnech 17.-21. června zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek na Kostelním náměstí při festivalu Šumperská nokturna.

Dne 21. června se zúčastnili strážníci MP Šumperk v areálu Střediska volného času Doris Šumperk preventivní akce „Na kole do školy bezpečně – 2013“, pořádané pro žáky základních škol.

Dne 21. června bylo oznámeno, že na ul. Prievidzské před vchodem do domu je včelí roj. Událost byla předána Jednotce sboru dobrovolných hasičů, kteří zajistili jeho odstranění.

Dne 21. června bylo oznámeno narušování občanského soužití v domě na ul. Gen. Svobody. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila poškození dveří do domu ženou, která zde byla na návštěvě. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 23. června řešila hlídka MP Šumperk na ul. Bachmačské neoprávněný zábor veřejného prostranství před restaurací. Věc byla předána do správního řízení.

Autor: Z.Dočekal,ředitel MP

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.