Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 24. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Farmářské trhy v Zábřeze

23.07.2019 - Farmářské trhy v Zábřeze - Nakoupit si můžete 15....

Počasí

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

25.07.2019 - Čtvrtek

Teplota: 31 / 14 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperská městská policie informuje

21. listopadu 2016 - 20:20

Zpět na seznam článků

Tiskový servis za období od 14. do 20. listopadu

Šumperská městská policie informuje

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Dne 16. listopadu řešila hlídka MP Šumperk na ul. ČSA muže, který jako provozovatel prodejny prodal alkoholický nápoj osobě mladší 18ti let. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 17. listopadu bylo oznámeno ženou, že na jejím balkonu na ul. J. z Poděbrad je cizí osoba. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že na balkonu oznamovatelky je žena, která na něj přelezla ze sousedního balkonu poté, co byla ve vedlejším bytě napadena přítelem a uzamčena na balkonu. Vzhledem k tomu, že byla zraněná, byla na místo přivolána ZZS a věc byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 17. listopadu řešila hlídka MP Šumperk muže, který fyzicky napadl pracovníka ochranky na nádraží ČD. Věc byla předána Policii ČR.

Dne 17. listopadu řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní fyzické napadení mladíka dvěma osobami. Celá záležitost byla předána správnímu orgánu.

Dne 18. listopadu řešila hlídka MP Šumperk ženu za krádež zboží v prodejně KIK na ul. Vítězné. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 19. listopadu bylo oznámeno, že v okně opuštěného domu na ul. Gen. Svobody se nějaký muž ukájí. Tento muž byl později dle získaného popisu zadržen hlídkou MP Šumperk a předán Policii ČR.

Dne 20. listopadu byli řešeni dva muži za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 20. listopadu řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který umožnil požití alkoholického nápoje osobě zjevně ovlivněné alkoholem. Byla mu uložena bloková pokuta.

Autor: Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.